استاندار تهران: تغيير معاون امنيتي استانداري ارتباطي با موضوع سفارت عربستان ندارد

تهران - ايرنا - استاندار تهران با تاكيد بر اينكه تغيير معاون امنيتي و انتظامي استانداري از مدت ها پيش مطرح بود گفت: اين تغيير مديريتي هيچ ارتباطي با موضوع سفارت عربستان ندارد.

به گزارش روز شنبه ايرنا از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، سيد حسين هاشمي در آيين توديع معاون سابق امنيتي و انتظامي استانداري و معارفه سرپرست جديد اين معاونت كه با حضور معاونين و مديران كل استانداري تهران برگزار شد افزود: در دو سال و نيم گذشته از حضورم در استانداري تهران شاهد وجود هماهنگي، همدلي در ميان معاونت هاي استانداري هستم.
وي ضمن تقدير از زحمات صفرعلي براتلو معاون پيشين امنيتي و انتظامي استانداري تهران تصريح كرد: اقدامات انجام شده از سوي آقاي براتلو قابل تقدير است و در اين مدت براساس چارچوب هاي تعيين شده استانداري اقدام كردند و مشكل امنيتي خاصي را در استان تهران شاهد نبوديم.
هاشمي خاطرنشان كرد: آقاي براتلو بعد از اين نيز به عنوان مشاور بنده در استانداري تهران حضور خواهند داشت و از تجربيات وي بهره مند مي شويم.
استاندار تهران با اشاره به اينكه در نظام جمهوري اسلامي گاهي براي اشخاصي در يك مقطع زماني خاص توفيق خدمت فراهم مي شود و بعد از مدتي فرد جديدي براي خدمت رساني جايگزين وي مي شود تاكيد كرد: از اين آمد و رفت ها نبايد خوشحال يا ناراحت شويم.
وي گفت: محسن نسج همداني مديركل امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري پس از اين با حفظ سمت، سرپرستي معاونت امنيتي و انتظامي استانداري تهران را بر عهده خواهند داشت.

* براتلو: تلاش كرديم تفكرات سياسي را در كار دخالت ندهيم
صفرعلي براتلو معاون پيشين امنيتي و انتظامي استانداري تهران نيز در اين آيين با بيان اينكه مهمترين موضوع در خدمت رساني به مردم داشتن تقواي الهي است گفت: توجه به‌ اجراي قوانين الهي براساس قرآن موجب مي شود كه هيچ بن بستي در ارايه خدمت به مردم نباشد و مجموعه معاونت امنيتي و انتظامي استانداري در اين مدت تلاش داشت تا بر اين مبنا حركت كند.
وي با تاكيد بر ضرورت پرهيز از نگاه و گرايش هاي سياسي در مسايل امنيتي اظهار كرد: تلاش كرديم در اين مدت تفكرات و عقايد سياسي را در كار خود دخالت ندهيم و در فضايي آرام و بدون كوچكترين تنش به وظايف خود عمل كنيم.
به گفته براتلو، رتبه برتر استان در موضوعات مختلف از جمله مبارزه با مواد مخدر، جلوگيري و كنترل قاچاق كالا و ارز، تامين امنيت استان و توجه به پدافند غيرعامل نشانگر اقدامات مثبت مجموعه معاونت امنيتي و انتظامي استانداري تهران در دو سال و نيم گذشته است.
در ادامه محسن نسج همداني سرپرست جديد معاونت امنيتي و انتظامي استانداري تهران نيز گفت: ‌همه تلاش خود را براي برقراري تعامل با دستگاه هاي اجرايي به منظور تامين امنيت استان همچون گذشته به كار مي بريم.
در پايان اين آيين احكام نسج همداني به عنوان سرپرست جديد معاونت امنيتي و انتظامي استانداري و صفرعلي براتلو به سمت مشاور استاندار از سوي استاندار تهران اهدا شد.
لازم به ذكر است نسج همداني از جانبازان 70 درصد است و بيش از 65 ماه سابقه حضور در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل دارد.
ديروز(جمعه) استاندار تهران با صدور حكمي، محسن نسج همداني مديركل اتباع و مهاجرين خارجي استانداري تهران را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امنيتي و انتظامي استانداري منصوب كرده بود.
تهرام**2079//1625