هزینه سفردانشگاهیان به عتبات عالیات اعلام شد

تهران- ایرنا- رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: امسال هزینه كاروان های زمینی به عتبات عالیات 970 هزار تومان و كاروان های هوایی حدود یك میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود.

به گزارش ایرنا از سازمان حج و زیارت،‌ حجت الاسلام محمدرضا فقیهی افزود: براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته اعزام دانشگاهیان از پنچم بهمن ماه امسال تا پایان فروردین ماه سال آینده انجام خواهد شد.
وی با اشاره به قرعه كشی اولیه و رسیدن 12هزار و 500 نفر از دانشگاهیان به مرحله نهایی خاطرنشان كرد: تاكنون ثبت نام بیش از6 هزار نفر برای اعزام به عتبات نهایی شده است.
فقیهی اظهاركرد: پذیرفته شدگان عتبات عالیات دانشگاهی تا بیست دی ماه با مراجعه مجدد به سایت لبیك نسبت به نهایی كردن ثبت نام خود اقدام كنند.
وی گفت: با توجه به انجام قرعه كشی و مشخص شدن زائران اصلی و ذخیره، پذیرفته شدگان می بایست با مراجعه مجدد به سایت لبیك و با استفاده ازشناسه كاربری (كدملی) و رمزعبور(شماره شناسنامه) نسبت به نهایی كردن ثبت نام خود اقدام كنند.
رئیس ستادعمره وعتبات دانشگاهیان افزود: زائران دانشگاهی بعد از نهایی كردن ثبت نام، باید هر چه سریعتر با مراجعه به واحدهای استانی عمره و عتبات دانشگاهیان در سراسر كشور نسبت به ادامه مراحل اعزام اقدام كنند.
فقیهی ادامه داد: در صورت مراجعه نكردن دانشگاهیان به سایت برای نهایی كردن ثبت نام، امكان دریافت وام و واریز هزینه سفر وجود ندارد و به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
وی درمورد زائرین ذخیره نیز گفت: زائران ذخیره باید تمامی مراحل ثبت نام را مانند زائران اصلی انجام و مدارك را در موعد مقررتحویل دفاتر استانی ستاد دهند؛ اعزام این دسته از زائران منوط به انصراف نفرات اصلی است؛ اما زائران ذخیره ای كه مدارك را به موقع تحویل دهند، شانس بیشتری در اعزام خواهند داشت.
اجتمام**1933**1724**