گسترش توان دفاعی و موشكی تحت تدابیر فرمانده كل قوا با جدیت ادامه دارد

تهران - ایرنا - سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واكنش به سیاست‌های خصمانه آمریكا، گفت: گسترش توان دفاعی و موشكی تحت تدابیر فرمانده كل قوا با جدیت ادامه دارد و جمهوری اسلامی ایران حتی یك روز از ارتقاء توان موشكی خود غافل نبوده است.

به گزارش ایرنا از دفتر معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح ،سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری در واكنش به تلاش‌های آمریكایی‌ها برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران به بهانه آزمایش‌های اخیر موشكی گفت: همانگونه كه بارها از قبل اعلام شده بود برنامه گسترش توان دفاعی و موشكی جمهوری اسلامی ایران ارتباطی به برجام نداشته و تلاش اخیر آمریكایی‌ها نیز پرده‌ای از عمق كینه‌توزی آنها علیه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است.
جزایری با بیان اینكه ما حتی یك روز از ارتقاء توان و ظرفیت دفاعی و موشكی خود غافل نبوده‌ایم، تصریح كرد: ظرفیت‌های دفاعی به ویژه موشكی جزء خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران بوده و نیروهای مسلح كشور براساس تدابیر مقام معظم فرماندهی كل قوا امام خامنه‌ای سیاست‌های خود را در این زمینه با قدرت و جدیت همچون گذشته دنبال می‌كند.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تأكید كرد: ملت ایران به ویژه قوای مسلح توانمندی‌های دفاعی خود را بازدارنده و حافظ امنیت ملی دانسته و هرگز اجازه دخالت و دست‌‌اندازی بیگانگان به آن را نمی‌دهند.
اجتمام(1)**7029 ** 1418