فرماندار جيرفت: دولت براي توسعه مناطق محروم تلاش مي كند

جيرفت - ايرنا - فرماندار جيرفت روند اجراي طرح هاي راه شهرستان را مثبت ارزيابي كرد و گفت: دولت يازدهم براي توسعه زيرساخت هاي مناطق كمتر توسعه يافته تمام تلاش خود را بكار گرفته است.

احمد اميني روش روز پنجشنبه در حاشيه بازديد از طرح هاي حوزه راه شهرستان جيرفت به خبرنگار ايرنا گفت: در زمينه راه خدمات زيادي در دولت تدبير و اميد به مردم اين منطقه ارايه شده است.
وي افزود: نقاط حادثه خيز جاده اي اين منطقه برطرف شده كه گامي مهم در كاهش تصادفات است.
وي تصريح كرد: شهرستان جيرفت ظرفيت زيادي در زمينه رسانه ها دارد و بايد از اين ظرفيت در جهت ارتقاي فرهنگ رانندگي، همكاري با پليس و نگهداري تابلوهاي حريم جاده ها استفاده شود.
فرماندار جيرفت گفت: در زمينه فرهنگ رانندگي و ترافيكي بايد از مدارس شروع و از طريق كتاب آموزشي و انجمن اوليا و مربيان مي توان فرهنگ صحيح رانندگي را از سنين پايين در جامعه نهادينه كرد.
وي بيان كرد: طرح احداث پل سرجاز يكي از نيازهاي مهم اين منطقه بود لذا پل سرجاز گلوگاه شهر است و با كوچكترين تصادف يا مشكل، ترافيك زيادي به بار مي آورد و با احداث اين پل خدمت بزرگي به مردم جيرفت مي شود.
اميني روش افزود: با دوبانده شدن مسير جيرفت تا سه راهي بم ايمني بيشتري براي رانندگان و مسافران ايجاد و از تصادفات جلوگيري مي شود.
فرماندار جيرفت با مديركل راه و شهرسازي جنوب كرمان از شركت نگين شهر شادمان تنها كارگاه توليد نيوجرسي (حفاظ بتني مفصلي) جنوب كرمان، طرح احداث پل دوم سرجاز، جاده جيرفت تا دهبكري، پل دوم سغدر و جاده جيرفت - دلفارد بازديد كردند.
شهرستان جيرفت با 280 هزار نفر جمعيت از چهار بخش مركزي، اسماعيلي، ساردوئيه و جبالبارز تشكيل شده و در فاصله 230 كيلومتري جنوب كرمان است.
7450/3028

سرخط اخبار استان‌ها