۱۰ دی ۱۳۹۴،‏ ۱۶:۲۵
کد خبر: 81901526
۰ نفر
علی دایی: از قافله تیم های صدرنشین عقب نمی مانیم

قم - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: باید نفت تهران را شكست دهیم و از قافله تیم های صدرنشین جدول عقب نمی مانیم، گرچه در زمین خود بازی می كنیم امیدواریم سه امتیاز مسابقه را بگیریم تا با خیال راحت به تعطیلات برویم.

به گزارش ایرنا، علی دایی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و نفت تهران در جمع خبرنگاران بیان داشت: بازی با نفت پیش از آغاز تعطیلات لیگ برتر از مهم ترین مسابقات ما در نیم فصل دوم است و كسب نتیجه مناسب در این دیدار تیم صبا را به بالای جدول می رساند.
وی ابراز داشت: به سه امتیاز دیدار با نفت نیازمندیم و این در حالی است كه تیم نفت تیمی بزرگ و در هفته های اخیر نتیجه های خوبی را كسب كرده است.
سرمربی صبای قم افزود: تساوی برابر تیم نفت تهران نیز برای ما رضایت بخش نیست و در شرایطی كه دیگر تیم های بالای جدول پیروزی كسب می كنند ما نیز باید نتیجه بگیریم.
دایی با اشاره به این كه برای تیم صبا، مسابقات بیرون و داخل خانه تفاوتی ندارد و پیروزی در همه آن ها برای یارانش مهم است گفت: روی بازی با نفت حساب ویژه‌ ای باز كردیم تا سه امتیاز كامل را بگیریم و با این كه زمان كمی برای تمرینات داشتیم اما خوب كار كردیم و امیدواریم پیروز شویم.
وی بیان داشت: با دو سه بازیكن صحبت كرده ایم تا در صورت نیاز در تعطیلات لیگ برتر آن ها را جذب كنیم اما تیم ما اكنون از هماهنگی خوبی برخوردار است و تغییرات آن چنانی در تركیب خود نخواهیم داشت.
وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم صبای قم در جزیره كیش در تعطیلات لیگ برتر گفت: تنها یك جالی خالی در فهرست بازیكنان بالای 23 سال داریم و عملكرد و بازیكنان بزرگسالمان هم به هماهنگی خوبی رسیده است كه نمی ‌توانیم تغییری در فهرست فعلی ایجاد كنیم.
دایی با اشاره به این كه بازیكنان صبای قم برای حضور در تركیب اصلی با یكدیگر مبارزه می ‌كنند و به هیچ عنوان فهرست خروجی در این تیم نخواهیم داشت ابراز داشت: بازیكنان ما تا این جای لیگ بسیار زحمت كشیده اند و شایسته نیست تا بازیكنی را از فهرست خود خارج كنیم.
لیگ برتر فوتبال كشور پس از پایان هفته هفدهم به مدت هشت هفته تعطیل شده و تیم ها به تعطیلات می روند، در این مدت تیم ملی فوتبال امید كشورمان نیز در رقابت های مقدماتی المپیك 2016 ریو برزیل شركت خواهد كرد.
دیدار تیم های صبای قم و نفت تهران از چارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور عصر فردا(جمعه) در استادیوم یادگار امام(ره) قم برگزار می شود.
صبای قم هم اكنون با كسب 28 امتیاز در رده چهارم و تیم نفت تهران نیز با 22 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور قرار دارند.ك/3
7408 / 1175/1772