تصادفات رانندگي در مسيرهاي ارتباطي زنجان دو كشته برجا گذاشت

زنجان - ايرنا - رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان زنجان گفت: از صبح روز چهارشنبه تاكنون قريب 80 سانحه رانندگي در مسيرهاي ارتباطي زنجان اتفاق افتاد كه بر اثر آن دو نفر كشته و بيش از 10 نفر نيز مصدوم و روانه بيمارستان شدند.

سرهنگ علي اصغر شيرمحمدي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: عمده دليل اين سوانح رانندگي نيز بر اثر تخطي از سرعت مطمئنه در جاده برفي و لغزنده همچنين رعايت نكردن فاصله طولي بود.
وي اظهار كرد: ساعت 1:30 بامداد امروز /پنجشنبه/ در كيلومتر 65 لاين شمالي آزادراه زنجان - تبريز، يك دستگاه خودرو تويوتا به دليل تخطي راننده از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده و نداشتن توانايي در كنترل خودرو، واژگون و راننده كه مصدوم شده بود به بيمارستان آيت الله موسوي زنجان منتقل شد و در نهايت به كام مرگ فرو رفت.
شيرمحمدي افزود: حوالي ساعت 5:30 روز چهارشنبه نيز يك دستگاه خودرو پرايد در كيلومتر 15 مسير ارتباطي زنجان - ميانه با يك دستگاه خودرو پژو 405 برخورد و يكي از سرنشينان پرايد به شدت مصدوم و روانه بيمارستان شد.
وي افزود: خودرو پرايد به دليل توانايي نداشتن راننده در كنترل خودرو در شرايط آب و هوايي نامساعد و لغزندگي سطح جاده از سمت پهلوي راست با قسمت جلو پژو 405 برخورد كرد كه متاسفانه مصدوم منتقل شده به بيمارستان آيت الله موسوي زنجان جان خود را از دست داد.
597/6085

سرخط اخبار استان‌ها