ساخت مركز درمانی تامین اجتماعی در راور آغاز شد

كرمان - ایرنا - عملیات اجرایی ساخت مركز درمانی تامین اجتماعی شهرستان راور روز پنجشنبه با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حاشیه آغاز ساخت این مركز درمانی در جمع خبرنگاران گفت: بالغ بر 20 هزار نفر بیمه شده زیر پوشش تامین اجتماعی در شهرستان راور هستند.
سید تقی نوربخش افزود: این مركز درمانی با توجه به جمعیت بیمه شدگان از درمانگاه های سطح یك به شمار می آید كه شامل خدمات پزشكی، داروخانه، دندانپزشكی، مامایی، آزمایشگاه و تزریقات است.
وی بیان كرد: اعتبارات این مركز از محل اعتبارات عمرانی سازمان تامین اجتماعی تامین می شود و هزینه های طرح بر اساس پیشرفت فیزیكی كار از سوی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ خواهد شد.
وی گفت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان كرمان با توجه به محرومیت منطقه برای جذب نیروی متخصص برای خدمت در این مركز درمانی، پیشنهاد ساخت واحدهای مسكونی سازمانی را به هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی داده است.
این درمانگاه در زمینی به مساحت سه هزار و 651 متر مربع در 2 طبقه و با زیربنای یكهزار و 730 متر مربع احداث می شود و تاكنون یك میلیارد و 800 میلیون ریال صرف عملیات تسطیح و حصاركشی زمین شده است.
این آئین با حضور امام جمعه و فرماندار راور، نمایندگان مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدیركل تامین اجتماعی استان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای بازدید از طرح های این سازمان و نشست با مسئولان به شهرستان های راور و زرند در شمال استان سفر كرده است.
مركز شهرستان راور در فاصله 130 كیلومتری كرمان قرار دارد.
7429/3028

سرخط اخبار استان‌ها