فرماندار بروجرد: 9 دي نقطه اوج بصيرت ملت ايران است

بروجرد - ايرنا - معاون استاندار و فرماندار ويژه بروجرد گفت: 9 دي نقطه اوج بصيرت و سربلندي ملت ايران در حفاظت از آرمان هاي انقلاب اسلامي است.

به گزارش پنجشنبه ايرنا از روابط عمومي فرمانداري ويژه بروجرد، مسلم پورقاسميان در نشست هدايت سياسي در فرماندهي انتظامي بروجرد با گراميداشت حماسه 9 دي افزود: مردم در حماسه 9 دي با حضور هوشمندانه و آگاهانه خود توانستند صيانت و اعتبار نظام را حفظ كنند.
وي اظهار كرد: قشرهاي مختلف مردم با حضور مثال زدني و با بصيرت خود در حماسه 9 دي نقشه هاي شوم دشمنان را خنثي كردند.
فرماندار ويژه بروجرد با اشاره به حضور سراسري مردم در حماسه باشكوه 9 دي سال 88 افزود: نهم دي ماه روز تجديد بيعت با مقام معظم رهبري، پاسداري از ارزش هاي ديني و اسلامي و تجلي شكوه ولايتمداري است.
وي گفت: مردم در 9 دي 88 با حضور آگاهانه در صحنه، توطئه‌ هاي دشمنان را خنثي و با بصيرت و تبعيت از ولي فقيه، وظيفه شناسي خود را به اثبات رساندند.
فرماندار ويژه بروجرد افزود: مردم ايران در حماسه 9 دي پيام استقامت، پايداري و اعتقاد راسخ خود به اصول انقلاب و رهبري را به استكبار جهاني و دشمنان نظام مخابره كردند.
وي عزت و اقتدار نظام اسلامي را مرهون رهبري و فداكاري مردم دانست و اظهار كرد: مردم با پيروي از ولايت فقيه و حضور در برهه هاي حساس، نظام مقدس ايران اسلامي را از خطر نفوذ بيگانگان مصون داشته اند.
پورقاسميان افزود: مردم در جريان فتنه 88 وقتي احساس كردند كه دشمن مي خواهد به نظام و انقلاب ضربه بزند حماسه 9 دي را خلق كردند.
وي گفت: تبعيت از رهبري و تشخيص راه حق از باطل ما را در دفاع از انقلاب استوارتر كرده و مانع نفوذ دشمن به كشور مي شود.
6052/3022

سرخط اخبار استان‌ها