۹ دی ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۱۴
کد خبر: 81900420
۰ نفر
علاقه شهردار برای اداره استقلال و پرسپولیس

تهران – ایرنا – شهرداری تهران از علاقمندی برای در اختیار گرفتن دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال برای رفع مشكلات آنها خبر داد.

به گزارش ایرنا،محمد باقر قالیباف عصر چهارشنبه در دیدار مدیر و اعضای كادر فنی تیم فوتبال امید،افزود : در راستای سیاست های شهرداری برای فعالیت در حوزه ورزش، آمادگی داریم كه با در اختیار گرفتن سرخ آبی های پایتخت، مشكلات این دو باشگاه پر طرفدار و مردمی را به حداقل برسانیم تا با كمترین دغدغه و مشكل، روند رو به رشدی را در پیش بگیرند و جوابگوی خواسته های هواداران شان باشند.
وی همچنین اظهار داشت: با توجه به اینكه ضریب نفوذ ورزش در جامعه بسیار بالاست و دو مقوله مهم مذهب و ایرانی بودن در ورزش كاملا نهادینه است، بنده و مجموعه شهرداری تهران از هیچ كمكی برای موفقیت تیم امید ایران دریغ نخواهیم كرد.
قالیباف ادامه داد: اگرچه خیلی فوتبالی نیستم اما زمانی كه همراه با تیم پاس در فوتبال نقش ایفا می كردیم، سعی مان بر این بود كه به بهترین نحو مسائل و امور مربوط به تیمداری را پیش ببریم كه خوشبختانه با قهرمانی تیم فوتبال پاس هم همراه بود.
شهردار تهران با اشاره به اهمیت مسابقات پیش روی تیم فوتبال امید،گفت: امیدوارم بازیكنان تیم امید با تمام وجود و فارغ از مسائل و تفكرات مادی برای موفقیت تلاش كنند و تنها به فكر موفقیت این تیم باشند.
قالیباف افزود: اگرچه شهرداری تهران به لحاظ مالی در تنگنا قرار دارد اما نهایت تلاش خود را برای حمایت از تیم امید انجام خواهیم داد و از حبیب كاشانی می خواهم كه پیگیر خواسته های كادرفنی و كمك های مجموعه شهرداری به تیم امید باشند.
وی در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم فوتبال امید در رقابت های انتخابی المپیك، تاكید كرد كه شهرداری تهران از این تیم حمایت خواهد كرد.
در ابتدای این نشست، محمد خاكپور سرمربی تیم فوتبال امید گزارشی از روند آماده سازی یكسال گذشته این تیم و نتایج آن در مسابقات رسمی و تداركاتی را به شهردار تهران ارائه كرد.
خاكپور همچنین با تمجید از فعالیت های چشمگیر شهرداری تهران در مقوله ورزش، خواستار حمایت شهرداری از تیم امید و در نظر گرفتن پاداش ویژه برای صعود این تیم به رقابت های المپیك شد.
مرحله انتخابی رقابت های فوتبال بازی های المپیك 2016 ریودوژانیرو برزیل اواخر دی ماه امسال در قطر آغاز می شود و تیم امید ایران در گروه اول با تیم های سوریه، چین و قطر همگروه است.
ورزشی (2) ** 9122 ** 1701

سرخط اخبار ورزش