فرمانده سپاه امام رضا (ع):شعار مرگ بر آمريكا مولفه قدرت در جوامع اسلامي است

مشهد- ايرنا- فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: شعار مرگ بر آمريكا قدرت زا بوده و مولفه قدرت در جوامع اسلامي است.

به گزارش ايرنا، سردار يعقوب‌علي نظري دوشنبه شب در همايش بزرگداشت 9 دي در دانشگاه فرهنگيان مشهد افزود: مرگ بر آمريكا به نظام اسلامي قوام مي‌بخشد و نظام را در مسير خود هدايت مي‌كند همچنين همبستگي مسلمانان در مرگ بر امريكا اتحاد و قدرت را براي جامعه اسلامي همراه دارد.
وي يادآورشد : حاكميت مطلق در دنيا متعلق به خداوند است و همه بر اساس مباني اعتقادي كه داريم حاكميتي غير از خداوند را طاغوت مي‌دانيم.
سردار نظري با بيان اينكه گفت و گو و تعامل با دشمنان ساده لوحانه است، گفت: گفتگو و تعامل با دشمني كه آماده نبرد است، ساده لوحانه و اگر توام با آگاهي باشد خيانت است.
به گفته وي در وضعيت آرام بايد با عملكردي آگاهانه در برابر دشمن رفتار كرد و ايجاد بي تفاوتي به دشمن توسط مسئولين خيانت است.
سردار نظري آمريكا را مصداق بارز دشمني با ايران دانست و افزود: هياتي صهيونيستي حاكميت آمريكا و مردم اين كشور را در دست دارد و در حقيقت اين گروه دنيا را تحت سلطه خود گرفتند لذا خيانت به كشور و مردم است اگر بخواهيم نگاه را به آمريكا تغيير دهيم.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: جابه جايي عشق و نفرت در آرمان‌هاي انقلاب زمينه نفوذ را ايجاد مي‌كند.
وي ادامه داد: برخي حلال و حرام را در ذهن ما جابه جا مي‌كنند و قبح برخي اعتقادات ما را به بهانه معيشت از بين مي‌‌برند در صورتي كه دليل آن تنوع طلبي و تاثير رسانه‌هاي بيگانه است كه بر ذهن و افكار مردم اثر مي‌گذارد.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) به برگزاري انتخابات در هفتم اسفندماه امسال اشاره كرد و گفت: مجلس شوراي اسلامي بايد استكبار ستيز باشد.
سردار نظري با بيان اينكه انقلاب اسلامي بر پايه اصل تحقق و استقرار حكومت اسلامي به وجود آمده است، عنوان كرد: امام خميني (ره) با رهبري انقلاب و پيروزي آن استقرار نظام اسلامي را تحقق بخشيد و مردم ايران اسلامي تاكنون به بهترين شكل از اين انقلاب و آرمان‌هاي آن محافظت كرده‌اند.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اينكه مردم امروز از جوانان انتظار دارند كه براي محافظت از انقلاب آگاهانه تر عمل كنند، گفت : در شرايط فعلي اين انقلاب و ذيل آن نظام اسلامي در تمامي جبهه‌ها با كفر درگير است و اين درگيري هر روز پيچيده تر و وسيع تر مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: استكبار امروز راهبردي پيشرفته را در دستور كار خود براي مقابله با تفكر انقلاب اسلامي قرار داده و در اين راستا از تمام ظرفيت‌هاي فرهنگي، نرم و سخت استفاده مي‌كند كه يكي از راهبرد‌هاي فعلي آن مجذوب سازي يعني جذب ملت ايران و خدمتگزاران انقلاب براي براندازي نرم است.
سردار نظري با تاكيد بر اينكه انقلاب اسلامي با قدرت در تمامي كشور‌ها نفوذ پيدا كرده است، ادامه داد: مولفه انقلاب اسلامي نرم است يعني مردم به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي وابسته هستند و دشمن اين موضوع را به خوبي درك كرده‌ است لذا براي جا بجايي عشق‌ها و نفرت‌ها در دل مردم تلاش مي‌كند.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اينكه امام خميني (ره) با نمايش واقعيت ، دشمن بيني و دشمن شناسي را در جامعه نهادينه كردند، تاكيد كرد: اگر جامعه‌اي دشمن خود را بشناسد قطعا انرژي دروني براي مقابله با آن ايجاد مي‌شود.
7498/1211