تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء برابر شهرداری انزلی به برتری رسید

رشت - ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان ، تیم جوانان آریا لشت نشاء برابر شهرداری انزلی به برتری رسید .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دیدار كه عصر دوشنبه برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرانزلی به برتری دست یافت .
در این مسابقه كه از هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء برتر از حریف خود ظاهر شد و با ثمر رساندن دو گل ، هر سه امتیاز این مسابقه را كسب كرد .
همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده از هفته دوازدهم این رقابت ها ، تیم فوتبال جوانان شهرداری تولم شهر با نتیجه چهار بر صفر تیم شهرداری رودسر را شكست داد و تیم فوتبال جوانان گمرك بندرانزلی با نتیجه چهار بر یك تیم شهرداری لاهیجان را مغلوب كرد .
در دیگر دیدار برگزار شده هفته دوازدهم لیگ جوانان گیلان ، تیم های قصر لاهیجان و شهدای نویر بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند كه در نهایت تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان در یك بازی برتر با نتیجه چهار بر صفر برابر حریف خود به برتری دست یافت .
در جدول رده بندی این رقابت ها نیز ، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی با كسب 27 امتیاز از 11 مسابقه همچنان صدرنشین است ، تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان با كسب 22 امتیاز از 12 مسابقه در مكان دوم قرار دارد و تیم فوتبال جوانان شاهین بندرانزلی با كسب 19 امتیاز از 11 مسابقه در رتبه سوم قرار دارد .
در رقابت های فوتبال لیگ برتر قهرمانی جوانان باشگاه های استان گیلان ، 12 تیم حضور دارند كه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .ك/3
7285/6070