فرماندار: شش هزار نفر در پاي صندوق هاي رأي در قم

قم- ايرنا- فرماندار قم گفت: در انتخابات هفتم اسفند حدود 6 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در برگزاري هرچه بهتر انتخابات در استان قم مشاركت دارند.

به گزارش ايرنا، رضا سيار دوشنبه شب در نشست هم انديشي و صميمي استاندار قم با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان قم افزود: با حضور طيف وسيعي از آحاد جامعه در پاي صندوق هاي رأي، جانبداري از يك جريان خاص محال است.
وي خاطرنشان كرد: با وجود دستگاهها و هيات هاي نظارتي متعدد در انتخابات، بسيار بي انصافي است كه وضعيت برگزاري انتخابات را مخدوش نشان دهيم و همه تشكل ها و جريانات سياسي و مجريان انتخابات بايد همه تلاش خود را براي برگزاري هرچه بهتر و باشكوهتر انتخابات بكار بگيرند.
فرماندار قم با بيان اينكه تلاش كرده ايم در انتخاب اعضاي هيات اجرايي انتخابات، اعتدال را رعايت كنيم، اظهار داشت: اميدواريم همه تشكل ها و احزاب سياسي در استان، به دنبال كاهش فاصله ها و ايجاد فضاي همدلي و همفكري در جامعه باشند.
نشست هم انديشي و صميمي استاندار قم با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري، فرماندار قم و جمعي از مسوولان و دبيران تشكل هاي سياسي در سالن امام جواد(ع) استانداري قم برگزار شد. ك/3
8146/ 6133/