ايجاد فضاي آرامش در جامعه بزرگترين دستاورد دولت يازدهم است

قم- ايرنا- معاون سياسي امنيتي استانداري قم گفت: ايجاد فضاي آرامش درجامعه از بزرگترين دستاوردهاي دولت يازدهم است، زيرا جامعه ملتهب دچار بيماري است.

به گزارش ايرنا، احد جمالي دوشنبه شب در نشست هم انديشي و صميمي استاندار قم با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان قم افزود: تشكل ها و گروههاي سياسي سوپاپ هاي اطمينان حاكميت و جامعه بوده و هرچه تعداد آنها بيشتر باشد در جهت حفظ و حراست از نظام موثرتر خواهد بود.
وي با بيان اينكه بايد از توانمندي و ظرفيت احزاب و تشكل هاي سياسي هرچه بيشتر بهره مند شويم، اظهار داشت: احزاب و جريانات سياسي بايد مسائل گوناگون اجرايي در كشور را نقد و بررسي كنند تا از خود محوري در جامعه جلوگيري شود.
معاون سياسي امنيتي استانداري قم هدف احزابي كه معتقد و متعهد به قانون و انقلاب اسلامي هستند را مشاركت در قدرت دانست و گفت: احزاب و تشكل هاي سياسي بايد ظرفيت و آستانه تحمل خود را افزايش دهند.
وي با بيان اينكه در دولت يازدهم به احزاب و تشكل هاي سياسي بيش از گذشته اهميت داده شده است، افزود: اميدواريم در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي افرادي به مجلس راه يابند كه درباره منافع ملي در عرصه داخلي و خارجي فكر و انديشه اي كلان داشته باشند و مجلس آينده با عقلانيت بالا تشكيل شود.
جمالي در پايان با بيان اينكه همه تلاش خود را براي صيانت از آرا به كار خواهيم گرفت، تصريح كرد: هيات اجرايي انتخابات در استان قم نسبت به سراسر كشور در حد قابل قبولي است و تلاش شده تا در اجرا از همه ظرفيت هاي گروهها و جناحهاي سياسي استفاده شود.
نشست هم انديشي و صميمي استاندارقم با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان و جمعي ازمسوولان و دبيران تشكل هاي سياسي در سالن امام جواد(ع) استانداري قم برگزار شد. ك/3
8146/ 6133/