استاندار قم: فعالان سياسي نسبت به رعايت قوانين متعهد و پايبند باشند

قم ـ ايرنا ـ استاندار قم گفت: همه فعالان سياسي از هر گروه و جناحي كه باشند و همه مجريان انتخابات بايد نسبت به رعايت قوانين متعهد و پايبند باشند.

به گزارش ايرنا، سيد مهدي صادقي دوشنبه شب در نشست هم انديشي و صميمي با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان قم افزود: التزام به قوانين از سوي همه فعالان و مجريان انتخابات، مشاركت و حضور مردم را افزايش داده و در عزت و سربلندي نظام اسلامي موثر خواهد بود.
وي سلامت، مشاركت و امنيت را سه ركن اصلي و اساسي انتخابات دانست و گفت: ستاد برگزاري انتخابات به دنبال برگزاري انتخابات صحيح و سالم است و تلاش مي كند تا فضاي انتخاباتي براي همگان كاملا روشن و شفاف باشد و همه بايد قوانين را به خوبي شناخته و از تفسير به رأي قوانين بپرهيزند.
استاندار قم با بيان اينكه بايد زمينه لازم براي فعاليت همه جريانات و جناح هاي سياسي فراهم باشد، خاطرنشان كرد: مشاركت بالاي سياسي آحاد جامعه در انتخابات، نشانه درك و فهم بالا و همگرايي و همدلي خوبي است كه در جامعه ايجاد شده و بايد ارتقاء يابد.
وي انتخابات را خط قرمز نظام اسلامي براي همه گروهها و جريانات سياسي عنوان كرد و افزود: همه فعالان سياسي بايد براي مشاركت و حضور حداكثري مردم در انتخابات تلاش كنند و به طور قطع مجموعه نظام براي حفظ امنيت و آرامش در فضاي انتخاباتي در برابر تهديدات و آسيب ها كاملا مراقبت خواهد كرد.
صادقي در پايان تصريح كرد: نشست هاي همفكري و هماهنگي تشكل ها و جناحهاي سياسي استان قم علي رغم تمامي اختلافات در تفكرات و انديشه ها، تا پيش از برگزاري انتخابات هفتم اسفند باز هم برگزار خواهد شد و ما هم تلاش مي كنيم تا نقدپذير باشيم.
نشست هم انديشي و صميمي استاندار قم با مسوولان احزاب و تشكل هاي سياسي استان با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري، فرماندار قم و جمعي از مسوولان و دبيران تشكل هاي سياسي در سالن امام جواد(ع) استانداري قم برگزار شد. ك/3
8146/ 6133/1859