۳۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۱۱
کد خبر: 81888701
۰ نفر
برنامه هاي ويژه شب يلدا در اصفهان اعلام شد

اصفهان- ايرنا- سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان برنامه هاي ويژه خود را به مناسب شب يلدا اعلام كرد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، اين سازمان بر اساس رسالت خود در برگزاري برنامه هاي مفرح خانوادگي و فرهنگي و همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولي عصر(عج) ويژه برنامه هايي را براي اين ايام تدارك ديده است.
برنامه'محفل خانوادگي يلدا' امروز دوشنبه از ساعت 18 تا 20 در خانه فرهنگ انديشه و با ‏رويكرد نشاط و احياي سنت هاي قديمي در قالب طنز و تئاتر برگزار شد.‏ ‏
مجموعه فرهنگي بانوان باغ نوش نيز برنامه 'يلداي ‏همدلي' را با هدف تحكيم روابط خانوادگي و ‏تقويت و ترويج برگزاري محافل انس و دوستي بين افراد خانواده برگزار مي كند.
اين برنامه كه به بانوان اختصاص دارد شامل برپايي نمايشگاه دستاوردهاي بانوان، سفره ويژه شب يلدا، موسيقي، قصه گويي و مسابقه است كه از 26 آذر تا شب يلدا هر شب در مجموعه فرهنگي ‏بانوان باغ نوش در حال برگزاري است.
ارائه آخرين اخبار نجوم و فضا به همراه پديده هاي آسمان و سخنراني با عنوان 'يك قاچ از يلدا' از ‏ديگر برنامه هاي سازمان فرهنگي، تفريحي ويژه شب يلداست.
اين سازمان همچنين برنامه 'يلداي انتظار' را در باغ بانوان صدف، جشنواره خانوادگي
'يلداي فيروزه اي' ويژه كودكان را در جزيره بازي، برنامه 'به ياد گذشته' را در هنرسراي خورشيد،برنامه 'شب بلند سال' را همراه با رصد ماه در باغ فدك و برنامه 'شب عاشقان بي دل' را در فرهنگسراي باران اصفهان برگزار كرد.
همچنين به همين مناسبت برنامه 'شب يلدا' ويژه مدارس و ‏مهدكودك ‏ها همراه با برپايي غرفه هاي غذاي سالم ‏ويژه كودكان و اجراي نمايش و آتليه عكاسي از 24 آذر تا سوم دي از سوي خانه كودك اصفهان در حال برگزاري است.
گ/6027/7135