شمار داوطلبان حوزه های انتخابیه شمال استان اصفهان به 29 نفر رسید

كاشان- ایرنا- با گذشت سه روز از ثبت نام داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، 29 نفر در سه حوزه انتخابیه شمال استان اصفهان نام نویسی كردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در سومین روز ثبت نام داوطلبان مجلس دهم، چهار نفر در حوزه انتخابیه كاشان و آران و بیدگل نام نویسی كردند كه با احتساب روزهای قبل شمار داوطلبان در این حوزه انتخابیه به 10 نفر رسید.
در حوزه انتخابیه اردستان نیز دو نفر اقدام به نام نویسی كردند كه در مجموع شمار ثبت نام كنندگان در این حوزه انتخابیه به چهار نفر رسید.
همچنین در حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر نیز امروز شش داوطلب برای مجلس نام نویسی كردند كه این حوزه انتخابیه گوی سبقت را از دو حوزه انتخابیه شمال استان اصفهان ربود و شمار ثبت كنندگان به 12 نفر رسید.
حوزه های انتخابیه «كاشان و آران و بیدگل» ، «نطنز، بادرود و قمصر» و «اردستان» در مجموع دارای سه كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
ثبت نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شنبه /28 آذر/ آغاز و به مدت هفت روز یعنی تا چهارم دی ماه ادامه خواهد داشت.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند سالجاری برگزار می شود.
6136/6021