فرماندار جم: برگزاري انتخابات سالم و قانونمند را با جديت دنبال مي كنيم

جم- ايرنا- فرماندار شهرستان جم بوشهر گفت: انتخابات پيش رو از جمله مهمترين وقايع سياسي است كه در اين راستا برگزاري انتخابات سالم و قانونمند را با جديت دنبال خواهيم كرد.

به گزارش ايرنا، فتح اله نوروزي روز دوشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان جم افزود: هم اكنون در زمان شروع برنامه ريزي هاي انتخابات قرار گرفته ايم و وظيفه داريم كه با در نظر گرفتن حاكميت قانون ايفاي نقش كنيم.
وي مردم سالاري ديني را سرلوحه كار انتخابات دانست و گفت: تقويت قانون گرايي و حاكميت قانون يك ارزش اجتماعي است و وظيفه تك تك افراد گام برداشتن در اين مسير است.
وي همچنين از تشكيل هيأت بازرسي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در شهرستان خبر داد و افزود: در حكمي از سوي سعيد زرين فر رئيس هيات بازرسي انتخابات استان بوشهر، سيد عليرضا سجادي به سمت رئيس هيات بازرسي، احمدقاسمي و عبدالحسين فرهنگي به عنوان اعضاي هيات بازرسي انتخابات شهرستان جم منصوب شدند.
نوروزي اضافه كرد: مجريان انتخابات مكلف و موظف به رعايت اصل بيطرفي و رعايت امانت در انتخابات هستند تا در سايه آن شاهد ايجاد اميد و مشاركت حداكثري در روز 7 اسفند باشيم.
وي با تاكيد بر قانونگرايي و قانون مندي بيان كرد: با توجه با ماده 11 قانون انتخابات كشور تمامي ادارات، نهادها و موسسه ها در شهرستان آمادگي لازم براي همراهي و همكاري دربرگزاري انتخابات كشور را دارند.
فرماندار جم عنوان كرد: دستگاه هاي دولتي از امكانات بيت المال نمي توانند له يا عليه نامزد خاصي در انتخابات استفاده كنند و بايد در اين راستا نهايت عدل و انصاف را رعايت كنند.
وي بيان داشت: در اين مسير همگان بايد براي تحقق شعار تدبير و اميد تلاش كرده و با تدبير خود اميد را در دل مردم زنده نگه دارند. ك/2
7212/1656