۳۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۹:۵۶
کد خبر: 81888677
۰ نفر
حضورفیتیله ای ها دركمیسیون اجتماعی مجلس

تهران-ایرنا- رییس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور دست اندركاران برنامه فیتیله ای ها در كمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: فیتیله ای ها برای عذرخواهی از نمایندگان آذری زبان حضور یافتند و تاكید كردند كه هیچ عمدی در این اتفاق نداشته اند.

عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: فیتیله ای ها عذرخواهی دوباره خود را این بار نزد اعضای كمیسیون و نمایندگان مردم اعلام كردند و تاكید داشتند كه این برنامه ضبط شده و هیچ قصدی در كار نبوده است.
وی اضافه كرد: قرار شد نمایندگان آذری زبان هم نظرات و ابراز عذرخواهی این بازیگران را به مردم منعكس كنند.
رییس كمیسیون اجتماعی بر حفظ تمامی هنرمندان این مرز و بوم تاكید كرد و گفت: با یك اشتباه نباید كسی را از هستی ساقط كنیم و این بازیگران هم رفتارشان سهوی بوده و غرضی در كار نداشته اند.
عزیزی ادامه داد: باید اشتباه و ابراز ندامت این گروه تلویزیونی را كه خدماتی نیز در گذشته داشته اند مورد پذیرش قرار بگیرد.
رییس كمیسون اجتماعی همچنین درباره دیگر برنامه های كمیسیون متبوعش گفت:جلسه مشتركی با كمیسیون بهداشت، ستاد مبارزه با موادر مخدر ناجا و ستاد مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری، سازمان بهزیستی و معاونت پیشگیری وزارت اموزش و پرورش داشتیم تا به بررسی آسیب های اجتماعی بپردازیم.
وی ادامه داد: آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد در این نشست مشترك مورد بررسی قرار گرفت و حتی در زمینه افزایش بودجه آسیب های اجتماعی نیز بحث و بررسی های خوبی انجام گرفت.
سیام**7261 /1449