برگزاري هشتمين گردهمايي سراسري دانشجويان مهدي ياور در مسجد جمكران

قم- ايرنا- همزمان با آغاز امامت حضرت ولي عصر(عج)، هشتمين گردهمايي سراسري دانشجويان مهدي ياور عصر دوشنبه در مسجد مقدس جمكران برگزار شد.

به گزارش ايرنا، در اين گردهمايي نماينده ولي فقيه در دانشگاه هنر با اشاره به جنايت داعش و تكفيري ها در فروش زنان به عنوان برده جنسي، گفت: فروش زنان جديدترين تحريف ديني در همه اديان آسماني محسوب مي شود.
حجت الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان با با بيان اينكه داعشي ها توسط همان كساني كه دم از فمنيسم و برابري زن و مرد مي زنند، توليد شده اند، افزود: طرفداران فمنيسم با داعشي هاي خونخوار دو لبه يك قيچي هستند.
پناهيان با بيان اينكه فمنيسم به طرق مختلف از جمله هرزگي، ترور و آدم كشي دنبال نابودي بشريت است، افزود: طرفداران اين مكتب كار ديگري جز شهوت و خشونت بلد نيستند.
وي تصريح كرد: غربي ها و به طور كلي طرفداران فمنيسم بيش از يك قرن است، كه با توليد فيلم سينمايي مردم را به شهوت و خشونت سرگرم مي كنند، آنها راه و منطق ديگري ندارند، چرا كه اگر داشتند به سراغ آن مي رفتند.
پناهيان گفت: آنها به هيچ وجه با فيلم ها و داستان هايي كه كارآمدي جوانان را افزايش دهد، مردم را سرگرم نمي كنند، چون كه اگر همه بشريت كارآمد شوند، آن وقت كسي نيست كه آنها بر آن سلطه پيدا كنند.
وي با اشاره به حديثي از اميرالمومنين (ع) مبني بر اينگه اگر خسته شديد با حكمت و معرفت خود را سرگرم كنيد، افزود: اگر هاليود و سينماي غرب مردم را با فيلم هاي حاوي حكمت و معرفت سرگرم كند، ديگر كسي ضعيف نمي شود، بلكه همه قوي مي شوند و ديگر آنها بر كسي نمي توانند تسلط پيدا كنند.
استاد حوزه علميه قم خاطرنشان كرد: يكي از اقدامات غربي ها اين است، كه با ترويج فرهنگ مبتذل شهواني نخست جوامع را ضعيف، و سپس زير يوغ خود مي كشند.
وي گفت: غربي ها از طريق فيلم هاي مستهجن هرزگي و بي بند و باري را در دنيا رواج مي دهند، ولي در درون جامعه خود عفاف و ارزش هاي اخلاقي را ترويج مي كنند، چرا كه مي خواهند قوي باشند، تا يك جمعيت 5 ميليون نفري بر 5 ميليارد نفر در جهان حكومت كنند.
پناهيان با بيان اينكه بر طبق پروتكل هاي صهيونيسم آنها مي كوشند تا بهترين تكنيسين هاي عالم را در همه رشته ها تربيت كنند، افزود: نخستين راهي كه آنها براي تضعيف جوامع انتخاب كردند، شهوت راني است، و در صورت اثر نكردن راه دومي به نام ترويج خشونت را در دستور كار خود قرار مي دهند.
وي با اشاره به جنايات داعش و انتشار صحنه ها و فيلم هايي از سر بريدن انسان ها توسط اين گروه در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي، تصريح كرد: تصاويري كه داعش از ذبح انسان ها منتشر مي كند، تا به حال در مورد گوسفندان و حيوانات هم سابقه نداشته، چون كه اگر چنين چيزي بود، انجمن دفاع از حقوق حيوانات حتما بيانيه اي صادر مي كرد.
وي ادامه داد: هدف غربي ها و عوامل آنها يعني داعش از انتشار اين فيلم ها انتشار وحشت و ترس در دل افراد براي ضعيف كردن آنها است.
وي با بيان اينكه استفاده از ترفند ايجاد وحشت و هراس در دل انسان ها يك مژده تلقي مي شود، افزود: ترفند ترويج شهوتراني در جهان بي اثر واقع شده، لذا غرب آخرين ترفندهاي خود براي تضعيف بشريت را با ترويج ترس و وحشت از طريق به نمايش گذاشتن فيلم سر بريدن و له كردن يك انسان در زير تانك و خورد شدن استخوان هاي او، به كار گرفته است.
پناهيان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به كم كردن محبت ولايت به عنوان راهكار سوم غربي ها براي تضعيف بشريت، گفت: محبت به امام و رهبر قدرت آفرين است، كه در پياده روي اربعين امسال از اين قدرت رونمايي شد.
اين استاد حوزه با بيان اينكه در انقلاب اسلامي بارها و بارها اين قدرت نمايي به نمايش گذاشته شده است، افزود: در رسانه هاي جهان آنچنانكه بايد اين راهپيمايي انعكاس پيدا نكرد، چرا كه آنها دنبال ضعف و درماندگي و مردگي ملت ايران هستند، لذا طبيعتا از اجتماع 27 ميليوني پيروان و مريدان امام حسين (ع) بدون آمدن خون از دماغ حتي يك نفر خوشحال نمي شوند.
دراين گردهمايي باشكوه ، دانشجويان با امام زمان (عج) عهد سربازي بستند.
اين مراسم به مناسبت نهم ربيع الاول سالروز آغاز امامت امام عصر (عج) از سوي توليت مسجد مقدس جمكران ترتيب يافته بود.ك/4
7403/ 6133/