شمار داوطلبان همدان برای انتخابات مجلس خبرگان به شش نفر رسید

همدان - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: با پایان یافتن پنجمین روز نام نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شمار داوطلبان حوزه انتخابیه همدان به شش نفر رسید.

محمد ابراهیم الهی تبار شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: حجت الاسلام و المسلمین علی رازینی در اولین روز نام نویسی روز پنجشنبه با حضور در ستاد انتخابات كشور، داوطلبی خود را برای نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه همدان ثبت كرد.
وی افزود: همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی قاآنی پنجشنبه هفته گذشته با حضور در فرمانداری همدان در پنجمین دور انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام نویسی كرد.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان اظهار كرد: در روز جمعه دومین روز از نام نویسی داوطلبان خبرگان رهبری حجت الاسلام مجید گوهری رفعت با حضور در ستاد انتخابات تهران، داوطلب این دوره از انتخابات خبرگان رهبری از حوزه همدان شد.
وی با ذكر اینكه روز شنبه هیچ فردی نام نویسی نكرده است گفت: در چهارمین روز ثبت نام نیز حجت الاسلام علی اصغر پاك با حضور در فرمانداری برای حضور در انتخابات خبرگان رهبری نامنویسی كرد.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان اظهار كرد: همچنین حجت الاسلام حسینی و عباسچیان در پنجمین روز از انتخابات برای حضور در این دور از انتخابات نامننویسی كردند.
وی یادآوری كرد: نام نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت هشت صبح پنحشنبه گذشته در فرمانداری همدان همزمان با سراسر كشور آغاز شد.
الهی تبار افزود: نام نویسی از داوطلبان این انتخابات تا دوم دی ماه ادامه دارد و متقاضان حضور در این دور از انتخابات می توانند به فرمانداری همدان مراجعه كنند.
استان همدان با بیش از یك میلیون و 700 هزار نفر جمعیت و داشتن 9 شهرستان، تعداد 9 كرسی مجلس شورای اسلامی و دو كرسی مجلس خبرگان رهبری را در اختیار دارد.
7526/6993