مجموعه حمل و نقل بايد سيستم آرماني داشته باشد

اردبيل - ايرنا - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: مجموعه حمل و نقل بايد سيستم آرماني داشته باشد.

آيت الله سيد حسن عاملي روز دوشنبه در نشستي با راهداران و فعالان عرصه حمل و نقل استان با بيان اينكه برخي امور داراي قداست خاص بوده و قداست كار راهداري هم به دليل تلاش براي تامين امنيت مردم نزد خداوند محفوظ است اظهار كرد: در دوران جنگ تحميلي نيز راهداران و مجموعه حمل و نقل كشور با تخليه به موقع بنادر كاري بس بزرگ را به سرانجام رساندند.
وي صداقت و شفاف سازي را شرط اول مديريت برشمرد و گفت: يكي از خدمات بزرگ جمهوري اسلامي ايران اين بود كه ملت را با توانايي هاي خود آشنا كرد و با بكارگيري آن توانست خود را در حد كشورهاي بزرگ جهان مطرح كند.
نماينده ولي فقيه و امام جمعه اردبيل با برشمردن پيشرفت هاي علمي ، مهندسي و نظامي بدست آمده در سال هاي اخير افزود: بايد قدردان اين جايگاه به دست آمده باشيم و با فرهنگ سازي و برنامه ريزي امورات كشور را در همه زمينه ها پيش ببريم.
به گزارش ايرنا از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي اردبيل ، مديركل راه و شهرسازي استان اردبيل نيز در اين ديدار با اشاره به اينكه تلاش هاي شبانه روزي راهداران تعطيلي ندارد گفت: راهداري استان با 360 نفر پرسنل و بكارگيري 234 دستگاه ماشين راهداري و برفروبي تلاش شبانه روزي خود را در ايمن سازي و روان سازي تردد در محورهاي مواصلاتي استان به انجام مي رساند.
خليل محبت خواه مجموع راههاي استان را شش هزار و 265 كيلومتر ذكبر كرد و افزود: 75 گروه ثابت و سيار با استقرار در 12 راهدارخانه ثابت و سيار و بهره گيري از 11 دستگاه انبار نمك كه با 10 هزار تن نمك پر شده در زمستان به هموطنان ارائه خدمت خواهند كرد.
او در زمينه فعاليت هاي روزمره راهداران در جاده هاي استان گفت: تجديد خط كشي ، نصب گاردريل ، نصب تابلو و علايم و چراغ هاي هشدار دهنده از جمله فعاليت هاي راهداري استان براي برقراري تردد روان و ايمن در راهها است.
محبت خواه همچنين به وضعيت معيشتي راهداران اشاره كرد و اظهار كرد: متاسفانه حقوق و مزاياي دريافتي راهداران بسيار پايين است و فقط حس انسان دوستي و خدمت به مردم است كه آنها را پا برجا نگهداشته است.
6018