۳۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۵۸
کد خبر: 81888594
۰ نفر
پارك شهري 'آراز' پارس آباد مغان افتتاح شد

اردبيل - ايرنا - در مراسمي با حضور جمعي از مسوولان پارك شهري 'آراز' در محله آزادگان پارس آباد مغان بهره برداري شد.

به گزارش ايرنا ، شهردار پارس آباد روز دوشنبه در آيين افتتاح اين پروژه گفت: پارك آراز در زميني به مساحت 12 هزار متر مربع با صرف شش ميليارد ريال تكميل شده است.
خيرالله سربلند افزود: اين پارك كه در مكاني مناسب قرار دارد با هدف رفاه شهروندان ، افزايش سرانه فضاي سبز ، ارتقاي نشاط عمومي و ايجاد محيطي شاد و سرسبز براي مردم احداث شده است.
او با اعلام اينكه بخش زيادي از پارك آراز به فضاي سبز اختصاص داده شده ، بيان كرد: علاوه بر پياده رو سازي و نصب نيمكت و سطل زباله، دهها گونه درخت و درختچه و گل در اين بوستان كاشته شده است .
وي احداث و توسعه پارك ها و بوستان هاي شهري در زيبايي سيما و ارتقاي كيفيت مبلمان شهري و همنچنين جذب گردشگر و رونق صنعت توريسم موثر دانست و اضافه كرد: شهرداري پارس آباد براي ايجاد و گسترش فضاي سبز ، بهبود وضعيت مبلمان شهري ايجاد امكانات تفريحي مناسب و سالم براي شهروندان تلاش خواهد كرد.
حسن حسين اوغلي ، رييس شوراي شهر پارس آباد نيز در حاشيه افتتاح اين طرح ، از احداث اولين پارك ويژه بانوان در زميني به مساحت يك هكتار از محل اعتبارات ماده 180 در اين شهر خبر داد و گفت: اين پروژه هم اكنون با شتاب مطلوبي در حال اجراست كه با بهره برداري از آن يكي از مطالبات و خواسته هاي قشر زنان محقق مي شود.
پارس آباد مغان در شمال استان اردبيل واقع است.
7121/6018