شمار داوطلبان نمایندگی مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری به 10 نفر رسید

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تا پایان وقت ثبت نام در روز دوشنبه 30 آذرماه، شمار داوطلبان نمایندگی مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری به 10 نفر رسید.

سید سعید شاهرخی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روزهای گذشته شش نفر و امروز نیز چهار نفر برای نمایندگی مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری نام نویسی كردند.
وی اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عباسی فرد، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طاهری و آیت الله سید محمدنقی شاهرخی امروز دوشنبه به جمع داوطلبان حضور در مجلس خبرگان اضافه شدند.
گفتنی است دیروز یكشنبه نیز آیت الله احمد مبلغی با مراجعه به فرمانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری خرم آبادی و حجت الاسلام احمدعلی محمودی در وزارت كشور و آیت الله هاشم نیازی در حوزه انتخابیه مركز استان لرستان ثبت نام كردند.
همچنین روز جمعه هفته گذشته نیز آیت الله سید مجتبی طاهری خرم آبادی و روز شنبه هفته جاری حجت الاسلام والمسلمین حسین فلاحی اصل برای حوزه انتخابیه استان لرستان ثبت نام كردند.
بنا بر این گزارش دو هزار و 886 صندوق اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم استان در دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده كه در هر یك از این انتخابات یكهزار و 443 صندوق برای جمع آوری آرا اختصاص می یابد.
12 هزار نفر در هیات نظارت و 22 هزار نفر در هیات های اجرایی استان فعالیت دارند.
جمعیت استان لرستان بیش از یك میلیون و 700 هزار نفر است و دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.
7269/507