استاندار كرمانشاه: سازوكارهای لازم برای برگزاری انتخابات باشكوه دراستان فراهم شده است

كرمانشاه - ایرنا - استاندار كرمانشاه گفت: برای برگزاری انتخابات باشكوه در استان ساز و كارهای لازم تعریف شده و به دقت كامل در مراحل ثبت نام نامزدها به مجریان تاكیدات لازم را داشته ایم.

به گزارش ایرنا اسدالله رازانی روز دوشنبه در جریان بازدید از مراحل و روند ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در فرمانداری كرمانشاه افزود: همچنین از مجریان خواسته ایم كه رعایت كامل بیطرفی و رعایت دقیق قانون را داشته باشند زیرا این موضوع مورد تائید دولت و همچنین وزارت كشور است كه می خواهیم انتخابات را بخوبی برگزار نمائیم.
وی اظهار كرد: هیات اجرایی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با هماهنگی صورت گرفته با وزارت كشور و شورای نگهبان تعیین شده اند و در استان نیز این مرحله به خوبی انجام شده است.
وی اظهار داشت: خوشبختانه آخرین مرحله ابتدایی كار در استان برای برگزاری شكوهمند انتخابات در استان انجام شده و روال ثبت نام از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در استان تا امروز به خوبی پیش رفته است.
فرماندار كرمانشاه نیز گفت: تا به امروز 19 نفر با مراجعه به فرمانداری كرمانشاه برای انتخابات مجلس ثبت نام كرده اند و همچنین پنج نفر نیز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام كرده اند.
فضل الله رنجبر افزود: زمان ثبت نام از كاندیداها از ساعت 8 صبح تا 30/16 دقیقه عصر ادامه دارد.
ثبت نام از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری تا دوم دی ماه و ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی نیز تا چهارم دی ماه ادامه دارد.
استان كرمانشاه با دو میلیون نفر جمعیت دارای هشت نماینده در مجلس شورای اسلامی و دو نفر در مجلس خبرگان رهبری است.
8066