سه داوطلب شركت درانتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه زابل نام نویسی كردند

زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: سه نفر داوطلب در سومین روز مهلت قانونی برای شركت در رقابتهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زابل نام نویسی كردند.

هوشنگ ناظری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز سه نفر برای شركت در رقابتهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی كردند و در مجموع تاكنون 9 نفر برای این حوزه نام نویسی انجام داده اند.
وی ادامه داد: سه داوطلبی كه امروز برای شركت در رقابتهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه زابل نام نویسی كردند مرد هستند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل تصریح كرد: 269 صندوق اخذ رای در شهرستان های زابل، زهك، هیرمند، هامون و نیمروز پیش بینی و زابل به عنوان حوزه اصلی منطقه سیستان معرفی شده است.
ناظری خاطر نشان كرد: 67 شعبه اخذ رای ثابت و سه شعبه سیار در زابل و 27 شعبه اخذ رای ثابت و سه شعبه سیار در روستاهای این شهرستان پیش بینی شده است.
منطقه سیستان واقع در شمال سیستان و بلوچستان با پنج شهرستان زابل، هامون، زهك، هیرمند و نیمروز دو كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی در اختیار دارد.
بر اساس اعلام ستاد انتخابات كشور، انتخابات سراسری پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در روز جمعه هفتم اسفند 1394 برگزار می شود.
7311 /8005/ 6081