روند ثبت نام  داوطلبان در حوزه انتخابيه دهلران مطلوب است

ايلام - ايرنا - امام جمعه دهلران روند ثبت نام داوطلبان دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي را در مركز حوزه انتخابيه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره مطلوب ارزيابي كرد.

حجت الاسلام سيد محسن موسوي روز دوشنبه درجريان بازديد از ستاد انتخابات مستقر در فرمانداري دهلران و ديدار با اعضاي هيات اجرايي و نظارت انتخابات در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: با توجه به تمهيدات و فراهم بودن امكانات و تجيهزات روند ثبت نام در اين حوزه انتخابيه بخوبي در حال انجام است.
وي افزود: با توجه به اهميت انتخابات لذا امت توصيه هاي امام (ره) و رهبر معظم انقلاب با توجه به شرايط كنوني كشور در منطقه وجهان مد نظر داشته باشند.
امام جمعه دهلران حضور حداكثري در پاي صندوق هاي راي را از انتظارات رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: همه آحاد مردم بايد براي تعيين سرنوشت خود در انتخاب حضور پيدا كنند وبه تكليف شرعي و قانوني خود عمل كنند.
موسوي گفت: هيات هاي اجرايي و نظارت بايد با دقت انتخابات را رصد كنند و تا آخرين مراحل انتخابات به وظابف قانوني خود عمل كنند و مصلحت نظام مقدس جمهوري اسلامي،شهدا و امام راحل را مد نظر و زمينه براي حضور حداكثري فراهم كنند.
وي راي مردم را امانت دانست و تاكيد كرد: هم راي دهندگان و هم داوطلبان به هيات هاي اجرايي و نظارت اعتماد دارند و در طول انتخابات هاي گذشته نيز هيات هاي اجرايي و نظارت بخوبي به وظايف خود عمل كرده اند و پيوسته با توجه به قانون و قانون گرايي صيانت از آراي مردم را مد نظر دارند.
از آغاز ثبت نام داوطلبان دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي تا پايان وفت اداري امروز در حوزه انتخابيه دهلران،آبدانان، دره شهر و بدره سه نفر از داوطلبان با حضوردر فرمانداري دهلران نسبت به تكميل فرم هاي ثبت نام و اعلام داوطلبي خود اقدام كردند.
با احتساب اين سه نفر ،در سه روز گذشته از مهلت يك هفته اي ثبت نام داوطلبان مجلس دهم در مركز حوزه انتخابيه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجموع هشت نفر به عنوان داوطلب اين حوزه ثبت نام كرده اند.

7175/6034