معاون فرماندارگناوه: حماسه 9 دي روزي بزرگ در تاريخ انقلاب است

گناوه-ايرنا- معاون سياسي اجتماعي فرمانداري گناوه گفت: حماسه ماندگار 9 دي روزي بزرگ و باعظمت در تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي بشمار مي آيد.

به گزارش ايرنا، محمد ندومي روز دوشنبه در جلسه هماهنگي بزرگداشت حماسه 9 دي اين شهرستان افزود: مردم مومن و ولايتمدار ايران اسلامي در9 دي با لبيك به نداي رهبرمعظم انقلاب، توطئه فتنه گران و ايادي خارجي را خنثي و وفاداري و پايبندي خود را به نظام و انقلاب نشان دادند.
وي اظهاركرد: بعد از انتخابات 88 دشمن درصدد ايجاد آشوب، تفرقه، ضربه به وحدت ملي و زيرسئوال بردن نظام مشروع اسلامي ايران بود كه با عنايت پروردگار، تدبير و درايت حكيمانه رهبر معظم انقلاب و هوشياري و بصيرت ملت شجاع ايران خنثي شد.
وي گفت: روز تاريخي 9 دي بهترين فرصت براي پيشبرد اهداف متعالي نظام و انقلاب است برهمين اساس امسال با ايجاد نوآوري و تحول اين روز مهم را بايد گرامي داشت.
معاون سياسي اجتماعي فرمانداري گناوه افزود: اهداف مدنظر 9 دي از جمله بصيرت افزايي، بيان واقعي و موشكافانه اين روز بايد براي جامعه به خصوص جوانان بازگو شود.
ندومي گفت: تاكيد بر وحدت، انسجام، همبستگي ملت و حفظ آرامش در برهه كنوني به خصوص كه در آستانه رويداد مهم انتخابات قرار داريم در اين روز بزرگ بايد به آن پرداخته شود.
وي بااشاره به اينكه روز 9 دي فرصت و مجالي براي زمينه سازي حضورپرشور و گسترده مردم در انتخابات است افزود: دامن زدن به هرگونه تفرقه و اختلاف در برهه كنوني ظلم و خيانتي بزرگ به كشور ومردم است.
مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي گناوه نيز گفت: مردم بصير، غيور و ولايتمدار ايران فتنه هاي فتنه گران و فريب خوردگان داخلي با مديريت دشمنان خارجي را با رهبري مدبرانه رهبر معظم انقلاب در 9 دي برملا و توطئه هاي آنان را نقش برآب كردند.
ضرغام مرداني افزود: 9 دي به هيچ گروه و جناح خاصي وابسته نيست و به همه اقشار جامعه تعلق دارد و اين روز به نحو شايسته بايد گرامي داشته شود.
وي تصريح كرد: بزرگداشت حماسه 9 دي امسال با همكاري فرمانداري و امام جمعه و ديگر دستگاههاي اجرايي باشكوهتر از سال هاي قبل دراين شهرستان برگزار مي شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ك/2
6164/1656