برنامه همراه اول براي ارايه سيمكارت هاي رند دائمي و اعتباري

تهران- ايرنا- شركت ارتباطات سيار ايران همراه اول اعلام كرد:دور جديد حراج سيمكارت ‌هاي رند همراه اول با عنوان « خوش‌خطي برازنده شماست » آغاز شد.

به گزارش ايرنا از شركت ارتباطات سيار ايران، همراه اول با توجه به استقبال مشتركان از سيمكارت ها با شماره رند دائمي و اعتباري، در نظر دارد تا شماره هاي رند را از طريق طرح حراج اينترنتي در اختيار مشتركان خود قرار دهد.
همراه اول در اين حراج اينترنتي با توجه به منابع و امكان هاي در اختيار، پس از تعريف رنج در سيستم‌ هاي مكانيزه، فهرست شماره ‌هاي قابل واگذاري را در مقاطع مختلف استخراج و پس از قيمت‌ گذاري پايه در معرض حراج قرار مي‌دهد.
براساس اين گزارش ، حراج به ‌صورت عمومي برگزار مي شود و مطابق آيين‌ نامه تقاضا و اشتراك تلفن همراه از هر حيث حاكم بر روابط مشترك و شركت بوده و بنابراين مشترك نمي‌ تواند با استناد به مبلغ پرداختي، خود را از شمول آيين‌ نامه مزبور معاف بداند.
متقاضيان بايد از كليه قوانين و مقررات همراه اول اطلاع كامل داشته و آنها را رعايت كنند، « رعايت سقف مجاز واگذاري خطوط دائمي و اعتباري تا حداكثر 10 عدد سيم‌كارت فعال براي هر شركت كننده » از جمله اين قوانين است.
كليه واگذاري ‌ها مشمول هزينه‌ هاي قانوني اعم از ماليات و عوارض ارزش افزوده مطابق با قوانين جاري مالياتي كشور بوده كه برعهده خريدار است.
نظارت بر حسن اجراي فرآيند واگذاري به‌ عهده كميته منتخب همراه اول خواهد بود.
خريد از طريق سايت رند همراه اول و به صورت حراج online در آدرس https://rond.mci.ir امكانپذير است و پرداخت نيز به صورت آنلاين در سايت ياد شده، صورت مي پذيرد، شركت كنندگان در حراج‌ بايد با خريد اعتباري، حساب خود را براي شركت در حراج آماده و مطابق با راهنماي شركت در حراج نسبت به خريد اقدام كنند.
مشتركان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به سايت اين اپراتور به نشاني www.mci.ir مراجعه كنند.
اقتصام(1)2078** 1559