استاندار تهران: مردم شهرستان ری، چهارشنبه میزبان رییس جمهوری هستند

تهران - ایرنا - استاندار تهران گفت: مردم مومن و انقلابی شهرستان ری، روز چهارشنبه(دوم دی ماه) میزبان دكتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش ایرنا، سیدحسین هاشمی عصر روز دوشنبه در پایان جلسه كمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در جمع خبرنگاران افزود: دكتر روحانی روز چهارشنبه در قالب سومین سفر استانی دولت به تهران و بیست و چهارمین سفر استانی كاروان تدبیر و امید به شهرستان ری سفر می كند.
وی اظهار كرد: برهمین اساس، دیدار عمومی رییس جمهوری با مردم شهرستان ری، ساعت 9 صبح روز چهارشنبه در مجموعه حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار و دكتر روحانی در اجتماع عظیم مردم این شهرستان خواهند كرد.
استاندار تهران با بیان اینكه توفیق میزبانی از رییس دولت تدبیر و امید در جریان این سفر نصیب مردم شهرستان ری شده، گفت: زیارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، دیدار با علما، روحانیون ، نخبگان و مدیران اجرایی شهرستان از جمله برنامه های سفر رییس جمهوری و هیات همراه به شهرستان ری است.
هاشمی با بیان اینكه برخی از وزرا و اعضای هیات دولت رییس جمهوری را در سفر به شهرستان ری همراهی می كنند، افزود: دراین سفر علاوه بر بهره برداری از چند پروژه مهم عمرانی، خدماتی، اقتصادی و تولیدی مهمی در سطح شهرستان ری، زمینه مناسب برای رشد و توسعه پایدار و همه جانبه منطقه فراهم خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای سفر رییس جمهوری به شهرستان ری تصریح كرد: مطالبات و نیازهای مردمی و همچنین مسایل ، مشكلات، ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان ری در جلسه ای با حضور رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به صورت مفصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
استاندار تهران تاكید كرد: به طور یقین سفر دكتر روحانی و كاروان تدبیر و امید به شهرستان ری، منشا بركات بسیاری برای مردم این دیار در حوزه های مختلف خواهد شد.
كاروان تدبیر و امید در بیست و چهارمین سفر استانی خود و سومین سفر استانی رییس جمهوری به استان تهران، چهارشنبه به ری سفر می كند.
تهرام 1625