۳۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۵۷
کد خبر: 81888479
۰ نفر
كسب عناوین برتر كشوری سیمای مركز كردستان

سنندج- ایرنا- مدیركل صدا و سیمای مركز كردستان گفت: سیمای مركز استان در میان 33 مركز و در بخش های مختلف عناوین نخست را به خود اختصاص داده است.

ابوالقاسم امان اللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در آذر ماه سال جاری سیمای شبكه كردستان در میان 33 مركز توانست كسب رتبه اول در مهندسی جدول پخش را به خود اختصاص دهد.
وی گفت: تناسب میزان برنامه های تولیدی و تامینی، توجه به جایابی برنامه های بومی مورد توجه مخاطبان و ریتم مناسب استقرار برنامه ها از دلایل این انتخاب بوده است.
مدیركل صدا وسیمای مركز كردستان اظهار كرد: در زمینه ارتقای كیفی برنامه های روتین و با توجه به افزایش نمره های ارزیابی در چند برنامه مطرح همچون په پولكان نیشتمان، چریكه شه و، ریگا و گفتمان این شبكه موفق به كسب عنوان بهترین از میان 33 شبكه استانی شده است.
وی كسب رتبه اول در حوزه برنامه های صبحگاهی توسط سلاو كوردستان و كسب رتبه دوم در تولید برنامه های چالشی در راستای توسعه و اطلاع رسانی توسط برنامه سه رنج نیز از دیگر توفیقات سیمای شبكه كردستان در نشست سراسری شبكه های استانی سازمان بوده است.
امان اللهی افزود: افزایش ضریب كمی و كیفی برنامه های مركز كردستان و جلب اعتماد و رضایت مخاطبان از اهداف شبكه استانی كردستان است و مدیران و همكاران صدا و سیمای استان همواره تلاش دارند تا بهترین برنامه ها را به سمع و نظر مخاطبان برسانند.
هم اكنون سیمای مركز كردستان با بیش از 80 درصد میزان مخاطب با فاصله ای قابل ملاحظه در صدر جدول مراكز 33 گانه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
7348/1904