قلعه نویی: هدف تراكتورسازی پیروزی در 90 دقیقه است

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت: اهداف اصلی و مهم در بازی روزسه شنبه مقابل استقلال تمام كردن بازی درهمان 90 دقیقه معمول است.

امیر قلعه نویی روز دوشنبه دركنفرانس خبری قبل از بازی با استقلال تهران، با بیان اینكه تراكتورسازی به نظم تیمی مناسبی طی چند روز اخیر رسیده است، افزود: این نظم در خط دفاعی و ساختار دفاعی تراكتورسازی بیش از پیش نمود دارد به گونه ای كه طی دو بازی اخیر هیچ گلی را دریافت نكرده ایم.
وی اظهاركرد: با توجه به بازی هفته قبل مقابل استقلال، شناخت نسبتا زیادی از حریف خود پیدا كرده ایم و به طور قطع بازی فردا با بازی قبلی دو تیم فرق اساسی خواهد داشت.
قلعه نویی ادامه داد: در بازی فردا هر كدام از تیم ها جنگ میانه میدان را از آن خود كند درصد برتری آن تیم بیشتر خواهد بود و هدف ما در این زمینه بر قطع اتصال هافبك های حریف با مهاجمان خواهد بود.
وی گفت: اگر هافبك های جوان تراكتورسازی در بازی مقابل استقلال با حركت تیمی منظم و منسجم كنترل میانه میدان را در اختیار بگیرند برتری و راه یابی به فینال جام حذفی دور از دسترس نخواهد بود.
قلعه نویی، دغدغه اصلی تراكتورسازی در بازی فردا را مربوط به مهاجمان دانست و افزود: به طور قطع در پایان نیم فصل در این منطقه تغییر و تحولات اساسی را شاهد خواهیم بود.
وی درباره مصدومیت شجاع خلیل زاده و كاردوسو، گفت: مصدومیت گونه شجاع خلیل زاده با اهتمام پروفسور طاهری پزشك حاذق تبریزی ترمیم شده و به احتمال فراوان در بازی فردا می تواند حاضر شود و كاردوسو نیز مشكلی به دلیل مصدومیت بازی قبلی مقابل استقلال حضورنخواهد داشت.
قلعه نویی از هواداران خونگرم و متعصب تراكتورسازی درخواست كرد در بازی مقابل استقلال تهران تیم محبوب خود را تنها نگذاشته و با حضور پر تعداد خود در ورزشگاه بار دیگر عشق و علاقه خود به تیم شان را نشان دهند تا بازیكنان با روحیه ای بهتر مقابل حریف قدر خود ظاهر شوند.
وی گفت: تمامی تلاش ما بر این است با ارایه بازی های زیبا همراه با نتایج خوب هواداران خود را به ورزشگاه ها بكشانیم.
دیدار تیم های تراكتورسازی تبریز و استقلال تهران از مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های ایران راس ساعت 14 و 30 دقیقه فردا /سه شنبه / در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.
3038/ 1495 / 1539