قلعه نويي: هدف ما اتمام بازي در 90 دقيقه است

تبريز- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: هداف اصلي و مهم در بازي فردا مقابل استقلال تمام كردن بازي درهمان 90 دقيقه معمول است.

امير قلعه نويي روز دوشنبه دركنفرانس خبري قبل از بازي با استقلال تهران، با بيان اينكه تراكتورسازي به نظم تيمي مناسبي طي چند روز اخير رسيده است، افزود: اين نظم در خط دفاعي و ساختار دفاعي تراكتورسازي بيش از پيش نمود دارد به گونه اي كه طي دو بازي اخير هيچ گلي را دريافت نكرده ايم.
وي اظهاركرد: با توجه به بازي هفته قبل مقابل استقلال، شناخت نسبتا زيادي از حريف خود پيدا كرده ايم و به طور قطع بازي فردا با بازي قبلي دو تيم فرق اساسي خواهد داشت.
قلعه نويي ادامه داد: در بازي فردا هر كدام از تيم ها جنگ ميانه ميدان را از آن خود كند درصد برتري آن تيم بيشتر خواهد بود و هدف ما در اين زمينه بر قطع اتصال هافبك هاي حريف با مهاجمان خواهد بود.
وي گفت: اگر هافبك هاي جوان تراكتورسازي در بازي مقابل استقلال با حركت تيمي منظم و منسجم كنترل ميانه ميدان را در اختيار بگيرند برتري و راه يابي به فينال جام حذفي دور از دسترس نخواهد بود.
قلعه نويي، دغدغه اصلي تراكتورسازي در بازي فردا را مربوط به مهاجمان دانست و افزود: به طور قطع در پايان نيم فصل در اين منطقه تغيير و تحولات اساسي را شاهد خواهيم بود.
وي درباره مصدوميت شجاع خليل زاده و كاردوسو، گفت: مصدوميت گونه شجاع خليل زاده با اهتمام پروفسور طاهري پزشك حاذق تبريزي ترميم شده و به احتمال فروان در بازي فردا مي تواند حاضر شود و كاردوسو نيز مشكلي به دليل مصدوميت بازي قبلي مقابل استقلال نخواهد داشت.
قلعه نويي از هواداران خونگرم و متعصب تراكتورسازي درخواست كرد در بازي مقابل استقلال تهران تيم محبوب خود را تنها نگذاشته و با حضور پر تعداد خود در ورزشگاه بار ديگر عشق و علاقه خود به تيم شان را نشان دهند تا بازيكنان با روحيه اي بهتر مقابل حريف قدر خود ظاهر شوند.
وي گفت: تمامي تلاش ما بر اين است با ارايه بازي هاي زيبا همراه با نتايج خوب هواداران خود را به ورزشگاه ها بكشانيم.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و استقلال تهران از مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاه هاي ايران راس ساعت 14 و 30 دقيقه فردا /سه شنبه / در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار مي شود.
3038/ 1495