۳۰ آذر ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۰۵
کد خبر: 81888386
۰ نفر
مظلومی: تراكتورسازی صخره ای بزرگ مقابل استقلال است

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از تراكتورسازی به عنوان صخره ای بزرگ و سخت در راه قهرمانی تیم خود در جام حذفی یاد كرد.

پرویز مظلومی روز دوشنبه در كنفرانس خبری قبل از بازی با تراكتورسازی، افزود: تراكتور سازی تیم بزرگ و پرهواداری است كه بازی در برابر آن در هر شرایطی سختی های خاص خود را دارد.
وی اظهاركرد: استقلال به عنوان پرافتخارترین تیم جام حذفی كشور برای كسب پیروزی و رسیدن به مرحله پایانی این رقابت ها به مصاف حریف خود می رود كه امیدوارم با برتری مقابل تراكتور دل هواداران خود را شاد كنیم.
مظلومی، بازی های جام حذفی را حساس و خاص ارزیابی كرد و افزود: تمامی تیم ها برای فتح این جام زحمت می كشند اما فقط یك تیم جام قهرمانی را بالای سر می برد و البته زحمت های چندین ماهه تیم های قوی دراین مسابقه ها با تنها یك باخت به هدر می رود اما این از شایستگی های هیچ تیمی نمی كاهد.
وی بازی دو تیم استقلال و تراكتورسازی را بازی مرگ و زندگی دانست كه در آن هر یك از دو تیم از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده كند به برتری می رسد.
مظلومی با اشاره به آلودگی هوای تهران، با بیان اینكه تمرین های استقلال در چنین وضعیتی با دشواری انجام گرفته است، از آب و هوای تبریز به نیكی یاد كرد وگفت: چنین هوایی اگر با برودت همراه نباشد نوید یك بازی زیبا و مهییج را می دهد.
وی درباره وضعیت جسمانی منصور پورحیدری سرپرست استقلال نیز گفت: وی از سلامت جسمانی خوبی برخوردار است و امروز از ریه های وی نمونه برداری شد كه امیدواریم با دعای مردم بار دیگر به میادین فوتبال برگردد.
دیدار تیم های تراكتورسازی تبریز و استقلال تهران از مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های ایران ساعت 14 و 30 دقیقه فردا /سه شنبه/ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.
3038/ 1495/1772