اجراي پرفورمنس قصه‌گويي شهرزاد به مناسب شب يلدا

تهران- ايرنا- سومين شب از پرفورمنس گروهي از هنرمندان امشب در مجتمع تجاري ارگ برگزار مي‌شود.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگي ايرنا، اين برنامه كه به بهانه فرا رسيدن شب يلدا و با يك گروه 70 نفري از هنرمندان برگزار مي‌شود در دو اجراي قبلي خود در روزهاي شنبه و يكشنبه برگزار شده است.
اين پرفورمنس شامل برنامه‌هايي مثل قصه‌گويي شهرزاد به همراهي عروسك‌هاي غول پيكر، نمايش نمادهايي از تهران قديم و نشان دادن حال هواي آن زمان در پوشش اجراكنندگان، روشن كردن هزار و يك شمع، حافظ‌خواني و پخش كردن فال حافظ در ميان تماشاگران را اجرا كردند.
در قسمتي ديگر از اين مراسم حميد پورآذري كارگردان تئاتر با همكاري بيش از 70 نفر، كارگرداني قسمتي از اين برنامه را در دست دارد كه در دو پرفورمنس به مدت زمان دو ساعت افراد با لباس‌هاي قديمي در ميان مردم انار دانه كرده، روزنامه پخش مي‌كنند و شمع روشن مي‌كنند.
سومين شب از اين برنامه امشب در مجتمع تجاري ارگ برگزار مي‌شود و پرفورمنس حميد پورآذري نيز به صورت يكسره از ساعت 17 تا 21 برگزار مي‌شود. شركت در اين برنامه براي عموم آزاد است.
يكي از برنامه‌هاي در نظر گرفته شده براي اين پرفورمنس ارسال كارت پستال بينندگان و حاضران در مجتمع تجاري ارگ به صورت پستي و با هزينه رايگان است.
فراهنگ**9246**1569