مظلومي: تراكتورسازي صخره اي بزرگ مقابل استقلال است

تبريز- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران از تيم تراكتورسازي به عنوان صخره اي بزرگ و سخت در راه قهرماني تيم خود در جام حذفي ياد كرد.

پرويز مظلومي روز دوشنبه در كنفرانس خبري قبل از بازي با تراكتورسازي، افزود: تراكتور سازي تيم بزرگ و پرهواداري است كه بازي در برابر آن در هر شرايطي سختي هاي خاص خود را دارد.
وي اظهاركرد: اما استقلال به عنوان پرافتخارترين تيم جام حذفي كشور براي كسب پيروزي و رسيدن به مرحله فينال اين رقابت ها به مصاف حريف خود مي رود كه اميدوارم با برتري مقابل تراكتور دل هواداران خود را شاد كنيم.
مظلومي، بازي هاي جام حذفي را حساس و خاص ارزيابي كرد و افزود: تمامي تيم ها براي فتح اين جام زحمت مي كشند اما فقط يك تيم جام قهرماني را بالاي سر مي برد و البته زحمت هاي چندين ماهه تيم هاي قوي دراين مسابقه ها با تنها يك باخت به هدر مي رود اما اين از شايستگي هاي هيچ تيمي نمي كاهد.
وي بازي دو تيم استقلال و تراكتورسازي را بازي مرگ و زندگي دانست كه در آن هر يك از دو تيم از فرصت هاي به دست آمده بهتر استفاده كنند به برتري مي رسند.
مظلومي با اشاره به آلودگي هواي تهران، با بيان اينكه تمرين هاي استقلال در چنين وضعيتي با دشواري انجام گرفته است، از آب و هواي تبريز به نيكي ياد كرد وگفت: چنين هوايي اگر با برودت همراه نباشد نويد يك بازي زيبا و مهييج را مي دهد.
وي درباره وضعيت جسماني منصور پورحيدري سرپرست استقلال نيز گفت: وي از سلامت جسماني خوبي برخوردار است و امروز از ريه هاي وي نمونه برداري شد كه اميدواريم با دعاي مردم بار ديگر به ميادين فوتبال برگردد.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و استقلال تهران از مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاه هاي ايران راس ساعت 14 و 30 دقيقه فردا /سه شنبه / در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار مي شود.
3038/ 1495