يك باند توزيع مواد مخدر در دشتستان بوشهرمنهدم شد

بوشهر- ايرنا- فرمانده انتظامي دشتستان گفت: يك باند توزيع مواد مخدر معروف به 'پلنگ تيزدندان' در اين شهرستان منهدم و مقدار 337 گرم هروئين و 28 گرم شيشه از اعضاي آن كشف و ضبط شد.

به گزارش ايرنا به نقل از مركز اطلاع رساني معاونت اجتماعي فرمانده انتظامي دشتستان، سرهنگ حميدرضا انصاري دوشنبه افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان در راستاي برخورد با عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر پس از اطلاع از اينكه شخصي معروف به 'پلنگ تيزدندان' به صورت باندي اقدام به توزيع مواد مخدر از نوع هروئين و شيشه در بين خرده فروشان مي كند اقدام لازم براي دستگيري نامبرده و همدستانش را آغاز كردند.
وي تصريح كرد: با اشراف اطلاعاتي كامل و تلاش هاي شبانه روزي ماموران و مشخص شدن مخفيگاه متهم در يك كارگاه بلوك زني در حومه شهر برازجان، تيم هاي عملياتي ويژه اي براي دستگيري متهم و همدستان وي تشكيل شد.
انصاري گفت: در عملياتي غافلگيرانه و ضربتي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر متهم اصلي به همراه شش نفر از همدستانش را دستگير و به همراه مواد مخدر كشف شده براي سير مراحل قانوني به پليس مبارزه با مواد مخدر دشتستان انتقال دادند.
وي با اشاره به اجراي طرح پاكسازي مناطق آلوده به مواد مخدر در دشتستان افزود: در راستاي اجراي طرح پاكسازي مناطق آلوده به مواد مخدر پس از آگاهي از فعاليت افرادي به هويت مشخص در امر خريد و فروش و توزيع مواد مخدر صنعتي اقدام هاي لازم براي دستگيري متهمان آغاز شد.
انصاري افزود: پس از برنامه ريزي هاي انجام شده و تجزيه و تحليل اخبار و اطلاعات رسيده وشناسايي مخفيگاه متهمان ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر در عملياتي ضربتي موفق به كشف 462 گرم شيشه و دستگيري سه نفر متهم شدند.
وي با اشاره به رضايتمندي عموم مردم وشهروندان از اجراي اين طرح بر استمرار آن در نقاط مختلف شهرستان تاكيد و خواستار همكاري عموم شهروندان با پليس در اين زمينه شدند.
7213/1656