دشمنان مساله هسته ای را بهانه ای برای انزوای ایران قرار داده بودند

یاسوج - ایرنا - مدیركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری كهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان مساله فناوری صلح آمیز هسته ای را بهانه ای برای انزوای ایران اسلامی در عرصه بین المللی و دلسرد كردن ملت ایران نسبت به نظام و انقلاب قرار داده بودند.

حجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب، هوشیاری مسئولان اجرایی كشور و اتحاد و انسجام ملت ایران موجب غلبه بر این توطئه شوم دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب شد.
وی بیان كرد: نظام و انقلاب دستاوردهای متعددی داشته كه یكی از مهمترین آنها به نتیجه رسیدن مساله فناوری صلح آمیز هسته ای ایران پس از سال ها تلاش و پیگیری است.
میرمحمدی اظهار كرد: پیروزی انقلاب اسلامی یكی از نقاط مهم و سرنوشت ساز در تاریخ سراسر افتخار ایران است.
وی عنوان كرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری های امام خمینی (ره)، مدیریت هوشمندانه و باتدبیر مقام معظم رهبری و حضور و مشاركت گسترده مردم در تمام عرصه ها تاكنون توانسته توطئه های شوم دشمنان و مشكلات را با موفقیت پشت سر گذارد.
میرمحمدی ابراز داشت: امروزه نیز ایران اسلامی به بركت پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی جزو امن ترین و باثبات ترین كشورهای دنیاست.
مدیركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری كهگیلویه و بویراحمد افزود: نظام و انقلاب اقدام های ارزنده ای به لحاظ عمران، آبادانی، فرهنگ، آموزش، بهداشت و درمان برای كاهش محرومیت و توسعه نیافتگی در نقاط مختلف كشور از جمله این استان انجام داده است.
میرمحمدی گفت: یكی از دستاوردهای مهم حوزه فرهنگی نظام و انقلاب در كهگیلویه و بویراحمد افزایش روحیه اعتماد به نفس و احساس خودباوری بین قشرهای مختلف مردم این استان است كه آینده درخشانی را نیز برای استان نوید می دهد.
وی بیان كرد: دستگاه های مختلف اجرایی كهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر امسال را داشته باشند و خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب را نیز هر چه بیشتر به مردم و به ویژه نسل جوان معرفی كنند.
میرمحمدی اظهار كرد: جشن ها، برنامه ها و مراسم های مختلف ایام الله دهه فجر امسال در تمام نقاط كهگیلویه و بویراحمد مردمی و با نظارت و هدایتگری بخش دولتی برگزار شود.
7535/6162