هماهنگی كامل بین فدراسیون و كمیته المپیك برای حمایت از تیم امید وجود دارد

تبریز- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هماهنگی كامل و خوبی بین این فدراسیون و كمیته ملی المپیك برای حمایت همه جانبه از تیم ملی امید وجود دارد و در این رابطه هیچ مشكلی نخواهد بود.

علی كفاشیان روز دوشنبه در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سالانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: روز گذشته جلسه ای بین فدراسیون فوتبال و كمیته ملی المپیك برگزار شد كه بسیار خوب و با نتایج مناسبی همراه بود.
وی اظهاركرد: در این نشست مقرر شد تیم ملی امید كشورمان با حمایت مالی كمیته ملی المپیك حضوری مقتدر و به دور از هر گونه كمبودها در مرحله مقدماتی راه یابی به المپیك ریو حاضر شده و با برنامه های مدون كادر فنی تا پایان مرحله مقدماتی در قطر بدون دغدغه به كار خود ادامه دهد.
كفاشیان ادامه داد: بر این اساس كمیته ملی المپیك از تمام برنامه ها و اردوهای تیم ملی امید حمایت كامل خواهد كرد.
وی درباره تنظیم قرارداد كادرفنی تیم ملی امید نیز گفت: تمامی بندها و مواد این قرارداد تنظیم شده و در حال آماده سازی برای امضای سرمربی تیم است.
تیم ‌ملی امید ایران از 22 دی ماه سال جاری ر‌قا‌بت‌های خود را در مرحله مقدماتی انتخابی المپیك 2016 ریو آغاز خواهد كرد.
تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید ایران در گروه اول با تیم‌های قطر(میزبان)، چین و سوریه هم گروه است.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور كارلوس كی روش در ایران نیز به ایرنا، گفت: سرمربی تیم ملی كشورمان برای مشاهده بازی های تیم ملی المپیك به قطر خواهد رفت تا بازی های نفراتی كه در تیم ملی بزرگسال ها نیز حضور دارند زیر نظر داشته باشد.
وی اضافه كرد: پس از پایان بازی های تیم امید ، كی روش به پرتغال رفته و پس از چند روز استراحت به ایران می آید.
رئیس فدراسیون فوتبال برای حضور در مجمع عمومی سالانه هیات آذربایجان شرقی و افتتاح دو زمین چمن مصنوعی سفر یكروزه ای به تبریز داشت.
3038/ 1495/1772