مربي استقلال اهواز:مسئولين خوزستان ما را تنها گذاشته اند

تهران- ايرنا- مربي تيم فوتبال استقلال اهواز،گفت: مسئولين استان خوزستان باشگاه ما را تنها گذاشتند و به قول هاي خود عمل نكردند.

به گزارش ايرنا، مهدي اميري سوادكوهي ظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبري پيش از ديدار تيم هاي نفت تهران و استقلال اهواز اظهار داشت: مالك باشگاه هفت ميليارد تومان براي اين تيم هزينه كرده است و اميد داشت مسئولين استان وي را حمايت كنند اما در ادامه راه همه آنها پشت وي را خالي كردند.
وي افزود: محمد ملكي امتياز اين تيم را از فولاد نوين خريداري كرد و از مسئولين استان نيز قول گرفت كه در زمان برگزاري مسابقات ليگ وي را حمايت كنند اما هيچكدام از مسئولين و آقايان به قول ها و وعده هاي خود عمل نكردند تا مشكلات مالي تنها دليل افت تيم ما شود.
مربي استقلال اهواز خاطرنشان كرد: هيچ تيمي در ليگ برتر چهار ماه در هتل ساكن نمي شود تا تمام هزينه هاي باشگاه را مالك باشگاه از بودجه شخصي بپردازد.
وي درباره شرايط اين تيم در مسابقه فردا مقابل نفت تهران گفت: خوب مي دانيم كه نفت با داشتن بازيكنان جوان و با تجربه و سرعتي بازي كردن به دنبال كسب سه امتياز است اما استقلال اهواز نيز با وجود مشكلات مالي، تمرينات خوبي انجام داده است و اگر موقعيت هايي كه مانند ديدار قبل به دست آورديم تبديل به گل كنيم مي توانيم در اين ديدار موفق باشيم.
اميري اظهار داشت: باشگاه استقلال اهواز قدمت زيادي دارد و اگر امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مناسبي به اين باشگاه تزريق شود مي تواند به جايگاه خوبي در فوتبال ايران برسد.
وي در پاسخ به اين سوال كه چقدر از مطالبات بازيكنان در پايان نيم فصل پرداخت شده است؟ گفت: 10 تا 20 درصد مطالبات بازيكنان به آنها پرداخت شده ، در نزديك به هفت پست مشكل كمبود بازيكن داريم و سعي مي كنيم هفت بازيكن جديد جذب كنيم.
مربي استقلال اهواز درباره غيبت علي حنطه در كنار تيم ،گفت: حنطه در تمام تمرينات و مسابقات حضور دارد و فقط به دليل ابتلا به آنفلوآنزاي شديد در ديدار مقابل سايپا نتوانست روي نيمكت بنشيند اما تلفني با كادر فني در ارتباط بود.
وي درباره بازيكناني مانند پرويز كرمي، سعيد قزل و محمد غلامي كه از اين باشگاه شكايت كرده اند و قرار است همچنان در تيم حضور داشته باشند، گفت: تمام اين مسائل در آينده روشن مي شود.
تيم هاي فوتبال نفت تهران و استقلال اهواز از ساعت 14:45 فردا (سه شنبه) در ورزشگاه تختي تهران به مصاف هم مي روند.
اين مسابقه در چارچوب هفته ششم ليگ برتر برگزار مي شود كه در زمان برگزاري رقابت هاي اين هفته به دليل حضور نفت در ليگ قهرمانان اروپا به تعويق افتاده بود.
ورزشي 9029 ** 2024** 1701