ثبت نام آیات محمد یزدی،مرتضی مقتدایی و عبدالنبی نمازی برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری

قم - ایرنا - درچهارمین روز از آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری عصر یكشنبه نمایندگان آیات محمد یزدی، مرتضی مقتدایی، عبدالنبی نمازی با حضور در فرمانداری قم نام نویسی كردند.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد یزدی برای نمایندگی از حوزه انتخابیه استان تهران، آیت الله مرتضی مقتدایی از حوزه انتخابیه استان اصفهان و آیت الله عبدالنبی نمازی از حوزه انتخابیه اصفهان ثبت نام كردند.
بر اساس این گزارش، صبح امروز نیز آیت الله حسن ممدوحی از حوزه انتخابیه كرمانشاه و حجت الاسلام والمسلمین احمد مبلغی از حوزه انتخابیه استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین واعظ موسوی از حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی و نماینده حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب از حوزه انتخابیه استان تهران با حضور درفرمانداری قم ثبت نام كردند.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین احمد مومن فرزند آیت الله محمد مومن نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان مركزی در فرمانداری قم ثبت نام كرد.
حجت الاسلام والمسلمین علی ملكوتی فرزند مرحوم آیت الله مسلم ملكوتی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان آذربایجان شرقی در فرمانداری قم ثبت نام كرد.
حجت الاسلام سید حسین تقوی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان مركزی و حجت الاسلام عبدالمحمود عبداللهی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان اصفهان نیز در فرمانداری قم نام نویسی كردند.
درسومین روز از آغاز ثبت نام كاندیدای مجلس خبرگان رهبری ثبت نام نامزدهای سایر حوزه های انتخابیه در قم فراهم شد.
تاكنون 38 نفر در قم برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری كاندیدا شدند كه از این تعداد 5 نفر مربوط به استان قم و 33 نفر نیز از سایر شهرستان ها هستند.
ثبت نام ازنامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از 26 آذرماه آغاز و تا دوم دی ماه ادامه دارد.
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز هفتم اسفندماه برگزار می شود.
7401/ 6133/ 1596