مسابقات واليبال انتخابي زيرگروه كشوري آذربايجان غربي در مهاباد ادامه يافت

مهاباد- ايرنا- مسابقات واليبال انتخابي زيرگروه كشوري كه به ميزباني شهرستان مهاباد با حضور چهار تيم آغاز شده است، امروز نيز در اين شهرستان ادامه يافت.

رئيس هيات واليبال مهاباد روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: در اين مسابقه ها كه در رده بزرگسالان و در سالن مسعود شافعي اين شهرستان از روز جمعه در اين شهرستان آغاز شده، تيم هاي شهرداري مهاباد، منطقه آزاد ماكو، شركت قند نقده و بيليارد مياندوآب حضور دارند.
كامران حسن زاده افزود: در دومين روز اين رقابت ها دو بازي برگزار شد كه در بازي نخست شهرداري مهاباد در سه ست متوالي و با نتايج 25 بر 20 ، 35 بر 33 ، 26 بر 24 شركت قند نقده را مغلوب كرد.
وي گفت: در بازي دوم نيز بيليارد مياندوآب با نتيجه مشابه سه بر صفر تيم منطقه آزاد ماكو را با نتايج 25 بر 12 ، 25 بر 22 و 25 بر 18 شكست داده و به دومين پيروزي خود دست پيدا كرد.
حسن زاده اضافه كرد: اين رقابت ها به مدت سه روز و به صورت دوره اي در اين شهرستان ادامه خواهد داشت و در نهايت تيم قهرمان جواز حضور در رقابت هاي زير گروه كشور را كسب خواهد كرد.
به گزارش ايرنا، مسابقات واليبال زيرگروه كشور از ماه آينده آغاز مي شود و قهرمان اين دوره از رقابت ها به عنوان نماينده استان در اين مسابقات حضور خواهد يافت.
شهرستان مهاباد يكي از قطب هاي مهم واليبال آذربايجان غربي به شمار مي رود.
اين شهرستان هم اكنون با تيم مقاومت فرمانداري مهاباد براي دومين سال پياپي در ليگ دسته يك كشور حضور موفقي داشته است.
مهاباد با 215 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
6185/1905