تصادف در محور فرعي بمپور دو كشته و يك مجروح برجاي گذاشت

زاهدان- ايرنا- فرمانده پليس راه جنوب سيستان و بلوچستان گفت: برخورد دو دستگاه سواري پرايد با يكديگر در محور فرعي بمپور - جلگه در جنوب استان دو كشته و يك مجروح برجاي گذاشت.

محمدرضا كورسي شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت:
برابر اعلام مركز فوريتهاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره تصادف فوتي ساعت 20:15 امشب در كيلومتر 170 محور فرعي بمپور به جلگه در حوالي اسفند بلافاصله ماموران پليس راه در محل حاضر شدند.
وي ادامه داد: در اين حادثه يك دستگاه سواري پرايد به دليل انحراف به چپ با يك دستگاه پرايد ديگر برخورد مي‎كند كه در اين حادثه دو نفر از سرنشينان هر دو سواري كشته و يك نفر مجروح كه توسط يگان هاي امدادي به مركز درماني منتقل شد.
فرمانده پليس راه جنوب سيستان و بلوچستان از رانندگاني كه قصد تردد در محور هاي جنوبي استان را دارند در خواست كرد: با توجه به دو طرفه بودن اين محورها رانندگان از انجام تخلفات حادثه ساز خودداري كنند و ضمن رعايت سرعت مطمئنه و قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي سفري ايمن و به دور از حادثه براي خود و ديگران فراهم كنند.
استان سيستان و بلوچستان به سبب گستردگي راههاي ارتباطي داراي دو قرارگاه پليس راه در شمال استان به مركزيت زاهدان و جنوب به مركزيت ايرانشهر است.
8005 /6081