هجدهمين يادواره 16 تن از شهداي گرائيل محله بهشهر برگزار شد

ساري- ايرنا- همزمان با شهادت امام حسن عسكري(ع)، هجدهمين يادواره 16 تن از شهداي گرائيل محله بهشهر شنبه شب در مسجد امام حسن عسكري(ع) گرائيل محله بهشهر برگزار شد.

به گزارش ايرنا، سردار محمدحسين بابايي، فرمانده سپاه كربلاي مازندران، در اين مراسم با گراميداشت شب شهادت امام حسن عسكري(ع) گفت: شهداي ما با الگوپذيري از ائمه اطهار(ع) و اطاعت پذيري از رهبري در مسير شهادت گام برداشتند.
وي افزود: انقلاب و جنگ نعمت است كه صاحبان آن شهدا هستند و بايد با صداقت، بصيرت و پيروي از رهبري، اداي دين به اين بزرگواران داشته باشيم.
سردار بابايي با اشاره به تشييع جنازه شهداي غواص و مدافع حرم در سال هاي اخير و در اين ماه در استان مازندران گفت: مردم هميشه آماده جان‌فشاني درراه اسلام و انقلاب هستند و با ورود هر شهيد با ولايت‌فقيه تجديد پيمان مي‌كنند.
فرمانده سپاه كربلاي مازندران اظهار داشت: هجمه هاي دشمن در كشور ما فراوان است و بايد مراقب بود كه ناخواسته سرباز دشمن نشويم و در مسير نقشه‌هاي دشمنان گام برنداريم و خطوط قرمز و محدوديت‌ها را شناخته و رعايت كنيم.
وي گفت: رشادت‌ها و شهادت‌ها تداوم نهضت عاشورا و هشت سال دفاع مقدس است و مقاومت اسلامي تا ظهور منجي بشريت ادامه دارد و همه ما نيز بايد با اطاعت از رهبري در اين مسير استوارتر از گذشته گام برداريم.
اين مراسم معنوي با ياد و نام شهداي ارجمند و بزرگوار، امشب با حضور حجت الاسلام سيدعربعلي جباري، امام جمعه بهشهر، جمعي از مسئولان، خانواده هاي شهدا و مردم شهيدپرور اين شهرستان همراه با مداحي و نوحه خواني برگزار شد.
شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع شده است كه 800 شهيد تقديم انقلاب كرده است.
7332/6097