پيروزي شهرداري رودسر مقابل شهرداري لاهيجان در شهرآورد شرق گيلان

رشت - ايرنا- در ادامه رقابتهاي ليگ دسته سوم فوتبال كشور و از هفته نهم و در گروه دو اين مسابقات تيمهاي شهرداري رودسر و شهرداري لاهيجان شهرآورد شرق استان گيلان را برگزار كردند كه اين بازي با پيروزي تيم شهرداري رودسر پايان يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا ،در اين ديدار كه عصر شنبه در هواي صاف و آفتابي و با حضور جمع زيادي از علاقمندان به اين رشته ورزشي در زمين اختصاصي شهرداري رودسر برگزار شد شاگردان حسين داوودي با ارائه يك بازي برتر موفق شدند ميهمان خود را با نتيجه دو بر صفر شكست دهند.
بازي در نيمه نخست كاملا با برتري محسوس تيم ميزبان همراه بود تا اينكه تيم شهرداري رودسر در دقيقه 21 بازي به گل رسيد ، بهنام عليزاده با غفلت مدافعين حريف توپ را به دور از دسترس دروازه بان به گل تبديل كرد تا ميزبان يك بر صفر از ميهمان پيش بيفتد.
لاهيجاني ها در اين بازي انگيزه و رغبت آنچناني براي جبران گل خورده از خود نشان نمي دادند و در طرف ديگر اين تيم شهرداري رودسر بود كه انگيزه و اشتهاي مضاعف براي فرو ريختن دروازه حريف از خود نشان مي داد نيمه نخست با همين تك گل به پايان رسيد.
با آغاز نيمه دوم بازي باز هم رودسري ها سرتر از حريف ظاهر شدند و در دقيقه 55 بازي به گل دوم دست يافتند اين گل در نتيجه يك كار تيمي هماهنگ و منسجم به دست آمد و شهريار ناصح با يك شوت زميني براي بار دوم دروازه شهرداري لاهيجان را فرو ريخت اين بازي سرانجام با برتري دو بر صفر تيم شهرداري رودسر پايان يافت .
شهرداري رودسر با اين برد 16 امتيازي شد و جايگاه خود را در جدول رقابتها مستحكم تر كرد و شهرداري لاهيجان با اين باخت در امتياز 5 باقي ماند.
داوري اين ديدار را امير پور فتحي و با كمك حسن يعقوبي و اصغر حيرتي هر سه از استان آذربايجان شرقي بر عهده داشتند.
سرمربي تيم فوتبال شهرداري لاهيجان پس از پايان بازي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت : هم ما و هم تيم حريف در نيمه نخست بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند اما انگيزه تيم ميزبان خيلي به مراتب از ما بيشتر بود.
مهران مطلبي افزود : رودسري ها در اين بازي استحقاق برد را داشتند و نتيجه لازم را هم گرفتند.
سرمربي تيم شهرداري رودسر پس از پايان بازي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد : بازي در نيمه نخست كاملا فيزيكي بود كه اين شرايط در ميانه ميدان كاملا محسوس بود .
حسين داوودي افزود : در اين نيمه لاهيجاني ها نفوذ از جناحين چپ و راست را در دستور كار داشتند هر چند در نيمه نخست بازي كاملا پاياپاي بود اما ما موفق شديم با استفاده از غفلت مدافعين آنها به گل برسيم.
وي اضافه كرد : با شروع نيمه دوم تيم ميهمان بيشتر روي ارسال توپهاي بلند كار مي كرد تا از اين موقعيتها به گل برسد اما گل دوم ما باعث شد تا تمام برنامه هاي آنها بهم بخورد.
تيم شهرداري رودسر هفته آينده به مصاف تيم استقلال قائمشهر خواهد رفت.
در ليگ دسته سوم فوتبال كشور و در گروه دو اين مسابقات 11 تيم حضور دارند كه بصورت دوره اي با يكديگر به رقابت مي پردازند.ك/2
3019/6070