۲۸ آذر ۱۳۹۴،‏ ۲۱:۴۹
کد خبر: 81885620
۰ نفر
تجليل از پژوهشگران برتر مركز تخصصي مهدويت

قم ـ ايرنا ـ پژوهشگران برتر مركز تخصصي مهدويت، شامگاه شنبه طي مراسمي با حضور جمعي از مسئولان حوزه علميه قم مورد تجليل قرار گرفتند.

به گزارش ايرنا، معاون پژوهش مركز تخصصي مهدويت در اين مراسم با بيان اينكه اين مركز 10 گروه پژوهشي تشكيل داده و در جهت ارتقاء سطح علمي و آموزشي دانش پژوهان گام برمي دارد، گفت: در اين مجموعه تلاش شده است كه آموزش ها به صورت پژوهش محور ارايه شود.
حجت الاسلام مهدي يوسفيان خاطرنشان كرد: گروه هاي پژوهشي مركز تخصصي مهدويت در امر مشاوره به علاقه مندان و پاسخگويي تخصصي به سوالات و پرسش ها در حوزه مهدويت و همچنين اعزام مبلغان تخصصي به سراسر كشور بسيار فعال و موثر مي باشند.
وي با اشاره به انتشار دو مجله تخصصي «انتظار موعود» و «امان» در مركز تخصصي مهدويت، از انتشار سي اُمين شماره مجله الكترونيكي «سپيده سحر» خبر داد و گفت: سامانه پژوهشي اين مركز آماده شده و پس از رونمايي به طور حتم يكي از بهترين منابع براي تحقيق ها و پژوهش هاي مهدوي است.
معاون پژوهش مركز تخصصي مهدويت در پايان با اشاره به چاپ و انتشار كتاب ها و درسنامه هاي تخصصي در اين مركز براي سطح ها و گروه هاي مخاطب گوناگون، تصريح كرد: تا كنون 30 نشست علمي با حضور استادان برجسته در اين مجموعه برگزار شده است كه به صورت كتاب و نرم افزار براي علاقه مندان ارايه خواهد شد.
در پايان اين مراسم پژوهشگران و مولفان پايان نامه هاي برتر مركز تخصصي مهدويت با اهداي لوح تقدير و هدايايي مورد تجليل قرار گرفتند. ك/3
8146 / 1175