فرمانداراسلام آبادغرب: تاكيدات رهبري در خصوص انتخابات براي همه ما فصل الخطاب است

كرمانشاه - ايرنا - فرماندار اسلام آبادغرب گفت: انتخابات مظهر اراده و علاقه مردم به آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي است و تاكيدات مقام معظم رهبري در خصوص انتخابات براي همه ما فصل الخطاب است.

به گزارش خبرنگار ايرنا افشين كريمي روز شنبه در بازديد از ستاد انتخابات افزود: در اولين روز ثبت نام از داوطلبين انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي هشت نفر براي حوزه انتخابيه اسلام آباد غرب؛ دالاهو و گهواره ثبت نام كردند.
وي اظهار كرد: از اين تعداد پنج نفر بصورت حضوري به فرمانداري مراجعه و مابقي نيز بصورت اينترنتي ثبت نام كرده اند.
وي اظهار داشت: براساس نيازسنجي بعمل آمده 120 شعبه اخذ راي براي اين شهرستان در نظر گرفته شده و بيش از سه هزار نفر عوامل اجرايي، نظارتي، بازرسي، امنيتي و ستادي كار برگزاري انتخابات در اين شهرستان را برعهده دارند.
فرماندار اسلام آبادغرب گفت: با برگزاري جلسات و هماهنگي با همه دست اندركاران امر انتخابات زمينه حضور چشمگير و باشكوه مردم در اين رويداد مهم را فراهم خواهيم كرد و مردم فهيم اين حوزه انتخابيه همگام با ساير هموطنان همچون گذشته حماسه اي به ياد ماندني خلق خواهند كرد.
كريمي گفت: به مديران شهرستان تذكر داده شده تحت هيچ عنوان از نيروي انساني و امكانات دولتي براي حمايت از نامزدها استفاده نكنند و ساعت كاري و اداري بايد براي خدمت و حل مشكلات و نيازمنديهاي شهروندان باشد و در صورتي كه تخلفي در اين خصوص مشاهده شود به طور قطع از طريق دادگاه تخلفات اداري موضوع را پيگيري خواهيم كرد.
وي در پايان اظهار داشت: اسلام آباد غرب با 150 هزار نفر جمعيت در 55 كيلومتري غرب كرمانشاه قرار دارد.
8066