فرماندار خوي: فضا را براي انتخابات پرشور و با حضور حداكثري مردم مهيا مي كنيم

اروميه- ايرنا- فرماندار شهرستان خوي گفت: فضا را براي برگزاري انتخابات پرشور و با حضور حداكثري مردم مهيا مي كنيم.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حسين سيواني اصل روز شنبه در بازديد از ستاد انتخابات و محل ثبت نام نامزدهاي انتخاباتي دوره دهم مجلس شوراي اسلامي اين شهرستان در نخستين روز ثبت نام نامزدها افزود: اميدواريم با حضور نامزدها از گرايش هاي مختلف سياسي شاهد انتخاباتي باشكوه در هفتم اسفندماه باشيم.
وي بيان كرد: تلاش مي كنيم بستر و شرايط براي حضور افراد مستعد و از تمامي سلايق و گرايش ها در انتخابات فراهم شود.
وي با بيان اينكه در مدت زمان ثبت نام از نامزدها، محلي براي حضور خبرنگاران و مصاحبه از نامزدها در نظر گرفته شده است، افزود: نامزدها مي توانند در صورت تمايل و پس از اتمام مراحل ثبت نام در اين محل حضور يافته و با اصحاب رسانه شهرستان مصاحبه كنند.
فرماندار شهرستان خوي همچنين با اشاره به اهميت رعايت اخلاق و قانون در بين نامزدها گفت: ما در ستاد انتخابات هر گونه تخلف احتمالي نامزدها را رصد مي كنيم.
رئيس ستاد انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري خوي و چايپاره اظهار كرد: تمهيدات لازم براي برگزاري اين دو انتخابات حساس در شهرستان خوي فراهم شده است.
شهرستان هاي خوي و چايپاره با بيش از 414 هزار نفر جمعيت در شمال استان آذربايجان غربي واقع است و به عنوان يك حوزه انتخابيه، يك نماينده در خانه ملت دارد.
7128/1905