سرمربي تيم واليبال نشسته شهرداري اروميه: جنگندگي خوبي مقابل ذوب آهن اصفهان داشتيم

اروميه- ايرنا- سرمربي تيم واليبال نشسته شهرداري اروميه گفت: صرف از نظر نتيجه، روحيه جنگندگي بازيكنانم در مقابل تيم قدرتمند ذوب آهن اصفهان قابل قبول بود.

فريد صائبي عصر شنبه پس از شكست 3 بر يك تيمش برابر ذوب آهن اصفهان در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: تيم حريف از وجود چندين بازيكن ملي پوش با تجربه بهره مي برد و تيم ما از نظر بازيكن قابل مقايسه با آنها نيست.
وي اظهار كرد: تمام تلاش من و كادر فني آماده سازي جوانان با انگيزه تيم شهرداري اروميه براي رويارويي با حريفان است و اگر بتوانيم آنها را به خودباوري لازم برسانيم، نتايج خوبي كسب خواهيم كرد.
صائبي گفت: بازيكنانم جوان و كم تجربه هستند و در زمان هاي حساس و بحراني امتياز از دست مي دهند و براي رسيدن به آمادگي بيشتر نياز به زمان و تمرين بيشتري دارند.
وي ادامه داد: در هفته ششم و هفتم دو بازي سخت مقابل تيم هاي روانكاران گنبد و ثامن الحجج سبزوار خواهيم داشت و براي كسب امتيازات بيشتر بايد تلاش كنيم.
صائبي افزود: محمد خالقي يكي از بازيكنان ملي پوش و با تجربه كشورمان، پس از پايان دوره محروميتش و در دور برگشت به تيم شهرداري اروميه اضافه مي شود و با افزوده شدن اين بازيكن وضعيت تيم ما به مراتب بهتر از دور رفت مي شود.
وي تلاش باشگاه شهرداري اروميه در تامين و رفع نيازهاي مادي و معنوي تيم را خوب ارزيابي و افزود: سالن و امكانات خوبي در اختيار داريم و براي انجام تمرينات و آماده سازي بازيكنان مشكل خاصي نداريم.
سرمربي تيم واليبال نشسته ذوب آهن اصفهان نيز در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: بازي سخت و دشواري مقابل تيم شهرداري اروميه به نمايش گذاشتيم و با كسب هر سه امتياز اين ديدار موفق شديم پس از تيم ثامن الحجج سبزوار در رده دوم جدول جاي بگيريم.
ابراهيم صميمي اظهار كرد: با وجود گذشت پنج هفته از رقابتهاي ليگ برتر كشور، تيم ذوب آهن اصفهان هنوز ميزبان هيچ يك از تيمها نبوده و با كمال تعجب تمام ديدارهاي ما خارج از خانه برگزار شده است.
وي ادامه داد: تيم ما تاكنون به جز يك باخت 3 بر صفر مقابل تيم ثامن الحجج سبزوار تمامي ديدارهاي خود را با پيروزي پشت سر گذاشته است.
به گزارش ايرنا، تيم شهرداري اروميه در هفته پنجم رقابتهاي ليگ برتر واليبال نشسته كشور با نتيجه 3 بر يك مغلوب تيم ذوب آهن اصفهان شد.
ديدارهاي هفته ششم و هفتم تيم شهرداري اروميه طي روز پنجشنبه و شنبه (سوم و پنجم دي ماه) به ترتيب در مقابل تيم هاي روانكاران گنبد و ثامن الحجج سبزوار برگزار مي شود.
7126/1905