مورينيو رفت چلسي برد؛ تداوم پيروزهاي لسترسيتي

تهران - ايرنا - هفته هفدهم ليگ برتر فوتبال انگليس با برتري چلسي در روزي كه مورينيو را بر روي نيكمت خود نداشت و تداوم شگفتي‌سازي و صدرنشيني لسترسيتي آغاز شد.

به گزارش ايرنا، هفته هفدهم ليگ برتر فوتبال انگليس، عصر امروز (شنبه) با برگزاري شش ديدار به صورت همزمان آغاز شد.
بر اساس اين گزارش، در مهمترين ديدارهاي اين هفته، چلسي كه خوزه مورينيو را به خاطر كسب نتايج ضعيف كنار گذاشته و گاس هيدينگ را بجاي او انتخاب كرده، به مصاف ساندرلند رفت و اين تيم را 3 بر يك شكست داد. در اين مسابقه، استيو هولند، هدايت چلسي را بر عهده داشت.
در اين ديدار، براتيسلاو ايوانوويچ (5)، پدرو رودريگز (13) و اسكار (50) براي چلسي گلزني كردند و تك گل ساندرلند را فابيو بوريني در دقيقه 53 به ثمر رساند.
چلسي تا پيش از اين مسابقه با 15 امتياز در رتبه شانزدهم جدول رده بندي ليگ جزيره قرار داشت اما با كسب 3 امتياز اين مسابقه، 18 امتيازي شد و با يك پله صعود در جايگاه پانزدهم ايستاد.
در ديگر ديدار اين هفته، لسترسيتي شگفتي‌ساز كه با 35 امتياز در صدر جدول رده‌بندي قرار دارد، به مصاف اورتون رفت و با نتيجه 3 بر 2 اين تيم را شكست داد و يازدهمين پيروزي خود را در فصل جاري ليگ جزيره بدست آورد.
رياض محرز در دقايق 27 و 65 و شينجي اوكازاكي در دقيقه 40 براي لستر و روملو لوكاكو در دقيقه 32 و كوين ميرلس در دقيقه 80 براي اورتون گلزني كردند.
لسترسيتي با كسب 3 امتياز اين مسابقه، 38 امتياز شد و همچنان در صدر جدول باقي ماند.
شاگردان لوئيز فن خال نيز در هفته هفدهم ليگ جزيره به مصاف نوريچ سيتي رفتند كه اين مسابقه با نتيجه 2 بر يك به سود نوريچ پايان يافت تا ناكامي‌هاي فن خال با من‌يونايتد ادامه يابد و گمانه‌زني‌ها براي جدايي او از شياطين سرخ قوت گيرد.
كامرون ژروم در دقيقه 38 و آلكساندر تني در دقيقه 54 براي نوريچ و آنتوني مارسيال در دقيقه 66 براي منچستريونايتد گلزني كرد.
منچستريونايتد كه پيش از اين مسابقه با 29 امتياز در رده چهارم قرار داشت، با اين شكست يك پله صعود كرد و در جايگاه پنجم ايستاد.
در ديگر ديدارهاي اين هفته، تاتنهام 2 بر صفر از سد ساوتهمپتون گذشت و بالاتر از منچستريونايتد در رده چهارم جدول قرار گرفت.
پورتموث و كريستال پالاس نيز در اين هفته، با نتيجه مشابه 2 بر يك به ترتيتب، وست‌برومويچ و استوك سيتي را شكست دادند.
ورزشي(2)**9140**1379