ثبت نام 17 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهارمحال و بختیاری

شهركرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری گفت: در نخستین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، 17 داوطلب در حوزه های انتخابیه چهارگانه استان ثبت نام كردند.

خدابخش مرادی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این كاندیداها با حضور در فرمانداری شهرستان های شهركرد، بروجن، لردگان و اردل برای حضور در انتخابات مجلس دهم نام نویسی كردند.
وی افزود: از این تعداد، شش نفر در حوزه انتخابیه شهرستان های شهركرد، سامان و بن، چهار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان بروجن، پنج نفر در حوزه انتخابیه شهرستان لردگان و دو نفر در حوزه انتخابیه شهرستان های اردل، فارسان، كوهرنگ و كیار نام نویسی كرده اند.
نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا چهارم دی ادامه دارد و داوطلبان در چهارمحال و بختیاری می توانند با مراجعه به فرمانداری های شهرستان های شهركرد، بروجن، لردگان و اردل نسبت به نام نویسی برای كاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام كنند.
از چهارمحال و بختیاری چهار نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می یابد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، هفتم اسفند سال جاری به صورت سراسری در كشور برگزار می شود.
7363/ 6014/